Písmo: normální / velké

Pozvánky

Přidejte vlastní pozvánku >

Lednové jednání zastupitelstva obce

22. 1. 2015

Obecní zastupitelé se sejdou k dalšímu veřejnému jednání ve středu 28. ledna 2015 ve 20 hodin v zasedací místnosti Obecního úřadu v Líbeznicích. Na programu bude například územní plán obce, informace o záměru SŽDC měnit trasování vysokorychlostní trati Praha - Drážďany či zapojení obecních zámerů do vyhlášených grantových programů.

Taneční večery v Líbeznicích

14. 1. 2015

Stonožka Líbeznice zve všechny příznivce tance na UKÁZKOVOU TANEČNÍ PŮLHODINKU do tělocvičny základní školy. Podívat se nebo zkusit pár tanečních kroků si můžete již tuto neděli 18. ledna v 19.30 hodin. Nové taneční kurzy pro začátečníky a mírně pokročilé začnou v polovině února!

Jaké chceme Arčo?

14. 1. 2015

Areál zdraví se musí změnit! Takový je závěr nedávného veřejného "sestavování" mapy obce.  Jak tato proměna má vypadat? Co se má měnit a co se má zachovat? Co udělat pro nejmenší, co pro náctileté, co pro dospělé a dříve narozené? Ve středu 28. ledna 2015 od 17 hodin proběhne v jídelně základní školy veřejná debata a zároveň tvůrčí dílna, která by měla dát úpravám tohoto veřejného prostoru směr. Pojďme do toho společně mluvit a něco pro lepší tvář Areálu zdraví udělat.

Vepřové hody

13. 1. 2015

Tradiční Vepřové hody vypuknou v sobotu 31. ledna 2015 v 11 hodin u fotbalového hřiště. Ke kultovnímu gastronomickému zážitku vás zve Kulturní výbor obce Líbeznice.

Dětský karneval s Vandou a Standou

9. 1. 2015

Tělocvična líbeznické Základní školy ožije v neděli 15. února 2015 od 14.30 do 16.30 hodin rejem dětských masek a převleků. Kulturní výbor obce Líbeznice, baráčníci, zahrádkaři a skauti připravují tradiční Dětský karneval s Vandou a Standou. Na programu budou soutěže, volba nejhezší masky, tancování i tombola. S maskou vstup a občerstvení zdarma. Pro ostatní 30 Kč.

Dětská Mše svatá na Štědrý den

20. 12. 2014

Již tradičně se v podvečer Štědrého dne koná Mše svatá pro rodiny s dětmi a všechny, kdo uvítají dřívější čas oslavy Božího narození. Srdečně jste zváni 24. prosince v 16 hodin do kostela sv. Martina. Celebruje Mons. Mgr. Vladimír Málek.
Vánoční koledy vám za řízení Marka Štryncla zahrají a zazpívají děti, sopranistka Stanislava Mihalcová a na varhany doprovází Iva Štrynclová.