Písmo: normální / velké

Pozvánky

Přidejte vlastní pozvánku >

Pozvánka na 27. Vejšlap povodím Mratínského potoka

22. 4. 2015

TJ Sokol, Zahrádkáři, knihovny Líbeznice a Třeboradice Vás zvou na 27. Vejšlap jarní přírodou povodím Mratínského potoka, Labe a Jizery, který se koná v sobotu 25. dubna.
Trasa pro pěší vede přes  Předboj, Kojetice, Měšice zpět do Líbeznic a měří 14 km.
Trasa pro cyklisty vede přes Mratín, Brandýs, Káraný, Hlavenec, Lhotu a Kostelec a měří  45 km.
Start je od 9 hodin do 9.30 hodin na fotbalovém hřišti v Líbeznicích.
Další informace naleznete na vývěskách organizátorů a na www.pochod.unas.cz

Měšický jarmark

17. 4. 2015

Centrum volného času Měšice s podporou obce Měšice a MAS Nad Prahou Vás zve na Měšický jarmark, který se koná v sobotu 25. dubna od 8:30 u Centra volného času v Měšicích. Přijďte nakoupit farmářské produkty i rukodělné výrobky. Připraven je také doprovodný program pro děti i dospělé.

Kolem kolem Líbeznic

12. 4. 2015

Tým Líbeznického koloběhu zve všechny milovníky cyklistického sportu i cykloturistiky na další originální soutěžní klání Kolem kolem Líbeznic. Závod jednotlivců i rodin a družstev na kolech krajinou kolem Líbeznic se uskuteční v sobotu 16. května. Sraz nadšených cyklistů a registrace na fotbalovém hřišti v Líbeznicích od 10 hodin.

Zumbadance pro ženy

6. 4. 2015

Stonožka Líbeznice zve na strhující hodiny Zumbadance pod vedením Moniky Šponerové - každé pondělí od 19 do 20 hodin v tělocvičně ZŠ a ZUŠ Líbeznice. Začínáme 13. dubna 2015. Kurzovné: 60 Kč/lekce. 

Velikonoce v Líbeznicích

28. 3. 2015

O nejvýznamnějším křesťanském svátku - Velikonocích - se můžete v kostele sv. Martina v Líbeznicích zúčastnit bohatého duchovního programu. Dále najdete program jednotlivých bohoslužeb.

Líbeznické bludičky

27. 3. 2015

Historicky první cyklisticko-orientační závod v Líbeznicích se uskuteční v sobotu 6. června 2015 od 9:00. Start a cíl je na fotbalovém hřišti.

Líbeznické bludičky jsou rodinný cyklo orientační závod (nejen) dvojic v okolí Líbeznic. Pokud máte rádi cyklistiku, rádi poznáváte nová místa, trochu to umíte s mapou a máte v sobě aspoň trochu soutěživého ducha, těšíme se na vás.

Veškeré informace na www.libeznickebludicky.cz