Písmo: normální / velké

Pozvánky

vložit vlastní poznámku

Blešák - nový termín akce

21. 4. 2017

Vzhledem k chladnému a nepříznivému počasí se plánovaná akce Blešák tuto sobotu odpoledne ruší. Organizátoři se moc omlouvají a srdečně vás zvou na netradiční sousedské setkání na Areálu zdraví v novém termínu, a to v sobotu 3. června 2017! Děkujeme za pochopení a těšíme se brzy na viděnou! Organizační tým akce Blešák.

Kurzy skateboardingu a in-line bruslení

21. 4. 2017

Stonožka Líbeznice připravila i pro toto čtvrtletí pokračování kurzů skateboardingu a in-line bruslení. Aktivity budou probíhat v těchto termínech: in-line bruslení - 2 kurzy: od 17.00 a 18.00 hod., ve středu na multifunkčním hřišti v areálu ZŠ a ZUŠ Líbeznice a skateboarding: ve čtvrtek od 18.00 hodin ve Skateparku v líbeznicích. Oba kurzy vedou kvalifikovaní lektoři. Přihlásit se na ně můžete na stránkách www.stonozka.net, pokud nám bude přát počasí, kurzy začnou již v posledním dubnovém týdnu. Na všechny zájemce se organizátoři moc těší!

Slet čarodějnic v Areálu zdraví

16. 4. 2017

30.dubna proběhne v Líbeznicích tradiční slet čarodějnic a to od 18:00 v Areálu zdraví. Pro malé, ale i velké čarodějnice je  připravena soutěž o nejhezčí masku, zajištěno je občerstvení, pro dobrou zábavu všech zahraje živá hudba a po setmění zapálíme oheň. Přijďte všichni společně, přivítat jaro!

Velikonoce v Líbeznicích

14. 4. 2017

Duchovní rozměr velikonočních svátků můžete zažít při slavnostních bohoslužbách v kostele sv. Martina.

Velikonoční trhy

3. 4. 2017

Srdečně vás zveme na líbeznické Velikonoční trhy. Přijďte na Mírové náměstí ochutnat tradiční velikonoční pochutiny a vezměte s sebou i svá dítka. Je pro ně připravena velikonoční dílna a kolotoče. Trhy se konají v sobotu 8. dubna od 9 do 16 hodin a otevřeou novou sezónu vyhlášených líbeznických Farmářských trhů.

Noc s Josefem Ladou

29. 3. 2017

Knihovna Líbeznice zve v sobotu 1. dubna od 13 hodin děti na Noc s Josefem Ladou. Výlet, četba, hry, soutěže a nocleh v knihovně. Určeno dětem od 6 do 12 let. Nutná registrace dětí předem v knihovně.