Písmo: normální / velké

Pozvánky

Přidejte vlastní pozvánku >

Setkání sousedů nad Prahou

2. 10. 2015

Města o obce Regionu povodí Mratínského potoka Vás v rámci akce Dny nad Prahou zvou na Setkání sousedů nad Prahou, které se koná v sobotu 17. října 2015 od 10 do 17 hodin v areálu Yard Resort v Předboji. 

Otevření "Duhovky"

25. 9. 2015

Sportovní pátek 9. října 2015 otevře nově rekonstruovaný sportovní a volnočasový areál za školou s názvem Duhovka. Slavnostní první rozběh po atletické dráze odstartuje přesně v 10 hodin. Od té chvíle až do 15 hodin bude areál patřit soutěžím žáků ZŠ a ZUŠ Líbeznice. V 15 hodin začne sportovní program pro dospělé - tak si přijďte zasportovat.

Podzimní Vejšlap povodím Mratínského potoka

22. 9. 2015

Sobotu 3. října 2015 si můžete užít výpravou po okolí Líbeznic - pěšky nebo na kole. Po deváté hodině bude od líbeznického fotbalového hřiště startovat už 28. Vejšlap povodím Mratínského potoka.

Zasedání zastupitelstva

6. 9. 2015

Líbeznické zastupitelstvo se po prázdninách sejde k veřejnému jednání ve středu 9. září 2015 od 18 hodin tentokrát v aule Rondelu - nového pavilonu 1. stupně Základní školy a Základní umělecké školy v Líbeznicích. Jednat se bude o dokončovaných a připravovaných projektech obce, o změnách ve zřizovacích listinách škol, o majetkových záležitostech i o revitalizaci centra obce.

Líbeznický koloběh

6. 9. 2015

Stonožka Líbeznice zve všechny nadšené líbeznické (a nejen líbeznické) sportovce i skorosportovce na druhý ročník Líbeznického koloběhu - v sobotu 19. září od 9.30 hodin. Jde o originální závod dvojic (jeden jede na kole, druhý běží) s jedinou podmínkou, že na celé desetikilometrové trase se musí závodníci alespoň jednou prostřídat v jízdě na kole a běhu. Po skončení závodu budou v rekonstruovaném areálu školy až do večera probíhat různé sportovní soutěže a další aktivity pro malé i velké.

Líbeznické posvícení 2015

23. 8. 2015

Tradiční vrchol líbeznické kulturní sezóny připadá tentokrát na sobotu 12. září 2015. Od 13 hodin čeká návštěvníky v parku Na Chrupavce - u zdravotního střediska - bohatý hudební program. Otevře jej Strahovanka, štafetu převezme Mário Bihári & Bathale Apsa, dále Pískomil se vrací, Burma Jones, Petr Kolář, Šárka Rezková a posvícenský večer vyvrcholí s Banditi di SPUPS. Moderovat budou Tomáš Zástěra a Jindra Ekl.