Písmo: normální / velké

Pozvánky

Přidejte vlastní pozvánku >

Velikonoce v Líbeznicích

28. 3. 2015

O nejvýznamnějším křesťanském svátku - Velikonocích - se můžete v kostele sv. Martina v Líbeznicích zúčastnit bohatého duchovního programu. Dále najdete program jednotlivých bohoslužeb.

Líbeznické bludičky

27. 3. 2015

Historicky první cyklisticko-orientační závod v Líbeznicích se uskuteční v sobotu 6. června 2015 od 9:00. Start a cíl je na fotbalovém hřišti.

Líbeznické bludičky jsou rodinný cyklo orientační závod (nejen) dvojic v okolí Líbeznic. Pokud máte rádi cyklistiku, rádi poznáváte nová místa, trochu to umíte s mapou a máte v sobě aspoň trochu soutěživého ducha, těšíme se na vás.

Veškeré informace na www.libeznickebludicky.cz

Březnové zastupitelstvo

23. 3. 2015

Další veřejné jednání Zastupitelstva obce Líbeznice se uskuteční ve středu 25. března 2015 v 19 hodin v zasedacím sále obecního úřadu. Na programu budou mimé jiné projekty financované z dotací, bezpečnostní situace v obci, územní studie centra obce, vysokorychlsotní trať a výstava nové tělocvičny.

Velikonoční trhy

17. 3. 2015

Kulturní výbor obce Líbeznice pořádá dne 29. března od 11 hodin u fotbalového hřiště Velikonoční trhy. Připraven je program pro děti, dětská jízdárna, dílnička, kolotoč, stánky s pochutinami a velikonoční tématikou a živá hudba. Všichni jste srdečně zváni.

Posezení s harmonikou

6. 3. 2015

Kulturní výbor obce Líbeznice a Obecní knihovna Líbeznice pořádají Posezení s harmonikou.Akce se koná v sobotu 21. března 2015 od 15 hodin v KC Archa. Senioři vítáni.

Sousedský pokec líbeznických žen

5. 3. 2015

Zveme Vás na první sousedský pokec líbeznických žen, který se uskuteční 22. března od 15 hodin v KC Archa. Milé sousedky, přijďte se podělit o to, kam chodíte cvičit a na kosmetiku, kde se dobře nakupuje, kde pečou výborné dorty nebo si prostě jen tak popovídat. Součástí bude i malý bazárek nepotřebných věcí a doplňků z našich šatníků. Vítány jsou všechny sousedky nejen z Líbeznic, ale i jejich kamarádky z okolních obcí. Téma prvního setkání je Jaro: přineste s sebou nebo na sobě kousek jara (květovaný šátek, sukně, jedlé marcipánové květinky...).