Písmo: normální / velké

Pozvánky

Přidejte vlastní pozvánku >

Nové taneční večery a Tančírna pro všechny

20. 2. 2015

Stonožka Líbeznice zve všechny příznivce společenského tance na nový běh příjemných tanečních večerů v Líbeznicích. Od neděle 22. února spouštíme dva kurzy - pro začátečníky (od 20.00 hodin) a mírně pokročilé (od 17. 45 hodin). Nově zařazujeme Tančírnu - to abychom si v klidu mohli vyzkoušet, co jsme se naučili nebo se to doučit nebo si jen tak zatancovat pro radost.

Těšíme se na všechny nové i staronové zájemce.

Ukliďme Česko

18. 2. 2015

V letošním roce se opět uskuteční celorepubliková dobrovolnická úklidová akce s názvem "Ukliďme Česko". Jejím cílem je zbavit česká města, vesnice a přírodu volně odhozeného nepořádku a zároveň upozornit na dlohodobě neřešenou problematiku černých skládek. Patronem akce je Ministertsvo životního prostředí. Zapojte se snámi v sobotu 18. dubna 2015 do akce a pojďte uklidit okolí Líbeznic. Podrobnosti naleznete v přiloženém letáku.

Pozvánka na masopustní rej

9. 2. 2015

Vlastenecko-dobročinná obec baráčníků v Líbeznicích Vás srdečně zve na tradiční masopustní rej, který se koná 28. února 2015 od 20 hodin v Restauraci u kouzelníka. Odměna za nejhezčí masku. K tanci a poslech hraje „Jaromír“. Bohatá tombola, vstupné dobrovolné.

 

Lednové jednání zastupitelstva obce

22. 1. 2015

Obecní zastupitelé se sejdou k dalšímu veřejnému jednání ve středu 28. ledna 2015 ve 20 hodin v zasedací místnosti Obecního úřadu v Líbeznicích. Na programu bude například územní plán obce, informace o záměru SŽDC měnit trasování vysokorychlostní trati Praha - Drážďany či zapojení obecních zámerů do vyhlášených grantových programů.

Taneční večery v Líbeznicích

14. 1. 2015

Stonožka Líbeznice zve všechny příznivce tance na UKÁZKOVOU TANEČNÍ PŮLHODINKU do tělocvičny základní školy. Podívat se nebo zkusit pár tanečních kroků si můžete již tuto neděli 18. ledna v 19.30 hodin. Nové taneční kurzy pro začátečníky a mírně pokročilé začnou v polovině února!

Jaké chceme Arčo?

14. 1. 2015

Areál zdraví se musí změnit! Takový je závěr nedávného veřejného "sestavování" mapy obce.  Jak tato proměna má vypadat? Co se má měnit a co se má zachovat? Co udělat pro nejmenší, co pro náctileté, co pro dospělé a dříve narozené? Ve středu 28. ledna 2015 od 17 hodin proběhne v jídelně základní školy veřejná debata a zároveň tvůrčí dílna, která by měla dát úpravám tohoto veřejného prostoru směr. Pojďme do toho společně mluvit a něco pro lepší tvář Areálu zdraví udělat.