Písmo: normální / velké

Pozvánky

Přidejte vlastní pozvánku >

Veterinář přímo v obci

18. 10. 2016

V úterý 25. října se od 17 do 18.30 na prostranství za obecním úřadem koná hromadné veterinární vyšetření. Na akci přijede mobilní veterinární služba se zkušeným lékařem s dlouholetou praxí. V případě zájmu je vhodné se předem objednat přes rezervační systém, který naleznete na internetových stránkách. Více informací na www.vetbus.cz

Máslovické Dýňování

9. 10. 2016

V sobotu 15. října se koná v Máslovicích na návsi tradiční Máslovické Dýňování. Program začíná od 13 hodin. Možnost zakoupení dýní na místě. Dýňové speciality, soutěže pro děti. Pohádkově strašidelný les pro malé děti. Více informací na www.maslovice.cz

Mezinárodní den architektury v Líbeznicích

29. 9. 2016

Líbeznice se letos zapojí do oslav Mezinárodního dne architektury. V sobotu 1. října ve 14 hodin se můžete projít po obci a poslechnout si názor architekta na nové počiny v obci. Sraz je ve 14 hodin před Obecním úřadem v Líbeznicích. Více o akci, která proběhne v celé republice, může najít zde.

Taneční večery znovu od října

29. 9. 2016

Stonožka Líbeznice zve znovu všechny milovníky tance (a dokonce i zatím skryté milovníky) na oblíbené nedělní taneční kurzy. Organizátoři usilují o otevření tří různých úrovní kurzů - pro začátečníky, mírně pokročilé i pokročilé taneční páry. Vést je bude opět charismatická lektorka Jana Pastorková. První taneční večer proběhne v neděli 9. října v tělocvičn ZŠ a ZUŠ. Více informací o zamýšlených časech a podmínkách najdete spolu s přihláškou na na webových stránkách www.stonozka.net.

 

Tancování pod sokolovnou v Brandýse n/L

21. 9. 2016

Tancování - čaje pod sokolovnou v Brandýse nad Labem. Více informací naleznete v přiložené pozvánce.

130 let líbeznických hasičů

20. 9. 2016

Přehlídka hasičské techniky na prostranství za obecním úřadem otevře v sobotu 24. září ve 13 hodin oslavy 130 let od založení Sboru dobrovolných hasičů v Líbeznicích. Nenechte si ujít výstavu hasičské techniky z blízkého i dalekého okolí a oslavte dlouhou historii "dobráků" v Líeznicích. Vstup zdarma.