Písmo: normální / velké

Připomínky občanů

Chcete-li zadat novou připomínku, klepněte sem.

Plot

18. 10. 2015

Dobrý večer,
v ulici Jaroslava Seiferta je dřevěný plůtek a nevím z jakého důvodu, tam je?? Prý je to soukromý pozemek a nemáme chodit pod okny. Je to blbost, ale kdyby si takhle každý udělal plůtek u parcel, tak to by nebylo dobré. Děkuji Bareš Petr

Líbeznické posvícení

18. 9. 2015

Dobrý den,

Mratínka jako stoka

14. 9. 2015

Dobrý den pane starosto,
v neděli 13. září měla naše Mratínka hustě zakalenou vodu. Nedovedu pochopit, jak někdo v dnešní době může potok použít jako odpadní jámu a kontaminovat jí bůhví čím. Chtěl bych Vás požádat o důkladné vyšetření této ekologické havárie a napsání článku do Líbeznického zpravodaje, který pak ptáček nám tady řádil.

S pozdravem
Roman Ehrenberger

Chodník Hovorčovice/Líbeznice

2. 9. 2015

Dobrý den,

děkuji za odpověď. K dotazu spojení Hovorčovice/Líbeznice, je reálné prostorově, finančně apod. např. vybudovat cyklostezku mezi těmito obcemi (obodoba Líbeznice -Bášť)?

Děkuji
J. Hlaváčková

stavba roku 2016

2. 9. 2015

Dobrý den,

v souvislosti s otevřením nové líbeznické školy chci se zeptat, neuvažuje vedení obce spolu s dodavatelem s přihlášením této stavby do příštího, již 24. ročníku veřejné neanonymní soutěže STAVBA ROKU 2016? Čas na přípravu by byl, předpokládaný termín uzávěrky přihlášek odhaduji na základě letošního ročníku někdy do května 2016 ...
Jinak máte můj obdiv jak obec, tak dodavatel za dodržení "šibeničního" termínu pro dokončení stavby.

Michal Hirka

Nová škola

1. 9. 2015

Dobrý den,

v neděli jsem se byl podívat na novou školu. Byl jsem z ní nadšený, což však není tak důležité. Hlavně z ní byl nadšen budoucí školák, který si šel obhlédnout své budoucí "působiště". Jediné jeho zklamání bylo, že do této školy nastoupí až příští rok, ale to opravdu obec nevyřeší :-).

Více takovýchto zdařených a moderně řešených projektů v naší obci. Příručka s vysvětlením byla rovněž dobrý nápad, i když se školní budovala dostatečně zdařile "reprezentovala" sama.

Díky

Marcel

Balíkomat

28. 8. 2015

Jen mě napadlo, pošta v Líbeznici má v pátek odpoledne zavřeno a tak, pokud se vracíte z práce později, jako většina obyvatel obce, v podstatě pokud si nestihnete zásilku vybrat ve čtvrtek, je pro vás až do pondělka nedostupná. Česká pošta to řeší tzv balíkomatem. Vím, že nejbližší je u nákupního centra Globus v Letňanech. Bylo by hodně finančně náročné zřídit, byť i menší, balíkomat u Líbeznické pošty?

Zdemolované hřiště

12. 8. 2015

Dobry den pane Starosto,

Autobusové spojení Hovorčovice - Líbeznice

29. 5. 2015

Dobrý den,

chtěla bych se zeptat, zda je nějaký vývoj v otázce možného autobusového spojení z Líbeznic do Hovorčovic. S otevřením nové školy a možnost nových kroužků, možnost tenisové výuky "vozí" stále více rodičů děti do Hovorčovic z důvodu neexistujícího spojení.

Děkuji
J.Hlaváčková

Povolená třicítka

1. 3. 2015

Dobrý den pane Starosto,

předem bych vám chtěla poděkovat za pozitivní změny v obci (budovy, parkoviště).

Vepřové hody

20. 2. 2015

Dobrý den,

MASOPUSTNÍ HODY

8. 2. 2015

I já se připojuji k mému sousedovi. S přáteli jsme se chtěli sejít na akci s tím, že to pojmeme jako sobotní oběd. Vše byla jedna velká katastrofa. Jídlo nikde, jen polévka. Jitrnici nakonec dostane někdo jiný. Nevím, jaký byl záměr akce, ale setkání se sousedy v zimě, kde nic nebylo, asi zrovna nebyl dobrý nápad. Doporučuji příště raději nedělat nic, než toto.

S pozdravem Jitka

Reakce na příspěvek Nepovedený masopust

4. 2. 2015

Vážený pane ???? (Vaše jméno jsem bohužel pod příspěvkem nenašla.),

dovoluji si zareagovat na Vaši připomínku k vepřovým hodům. Jako členka kulturního výboru obce jsem totiž na akci v sobotu pomáhala. Podotýkám však, že tato reakce nemá nic společného s názory vedení obce.

Nepovedeny masopust

31. 1. 2015

Chtel bych se zeptat, kdo ma v gesci poradani "masopustu" v Libeznici dne 31. ledna 2015. Myslim, ze akce byla dobre ohlasena a vzbudila pomerne velkou odezvu. Moc jsem se tesil na ovarek, nasi sousedi planovali, ze si daji dobry zabijackovy obed, proste vypravili jsme se ke hristi lehce pred dvanactou, protoze akce mela zacit v jedenact hodin. To co nas cekalo na miste bylo ale fiasko. Ve trictvrte na dvanact doslo jedine teple jidlo, zabijackovy gulas, a byla nabizena pouze zabijackova polevka.

poplatek

18. 1. 2015

Dobrý den pane starosto,
zajímalo by mne, kde lze veřejně dostupnou formou nalézt ceník poplatků za hrobové místo? Na hřbitovní nástěnce uveden není, u pana Vašendy také ne a na internetových stránkách obce se mi ho rovněž nepodařilo nalézt.
Předem děkuji za odpověď.

Milada Nováková

Přechod pro chodce u zahradnictví

14. 1. 2015

Hezký dobrý den všem na úřadě,

dovoluji si navázat na předcházející dotaz ohledně přechodů pro chodce - i já bych jeden velmi uvítala, a to u zahradnictví. Naproti zahradnictví je školka, kam vodím dítě, a nejbližší přechod je až u Mazlíčka. Auta tam sice nejezdí příliš rychle, zato ve velkém počtu, a přeběhnout silnici s kočárkem a dětmi je po ránu prakticky nemožné.

Předem velice děkuji a přeji zdar v dalším úsilí při zvelebování obce,

Jitka Grossbergerová

Zvýšené přechody pro chodce na výjezdu k Hovorčovicím

13. 1. 2015

Dobrý den, pane starosto,
chtěl bych se zeptat, jestli obec do budoucna plánuje přechody pro chodce na výjezdu z obce směrem k Hovorčovicím. Přecházení hlavní ulice Hovorčovická je na křížení ulic Plukovníka Nováka-Nedvědova a Okrajová vzhledem k nové zástavbě poměrně časté (cesty do-ze školy, procházky rodin s kočárky atd.). Při výjezdu/příjezdu z/do obce jezdí vozidla v tomto místě dost rychle, vytvoření zvýšeného přechodu by tedy, myslím, dost pomohlo (podobně jako u hřiště). Děkuji David Novák

Osvětlení u hřiště Archa směrem k lávce

24. 12. 2014

Dobrý den pane starosto,

Obchvat Břziněvsi

4. 12. 2014

Dobrý den,

v posledním Březiněveským zpravodaji se píše o projektu obchvatu Březiněvsi východní stranou.
Domnívám se, že pokud by se tento projekt zrealizoval, tak dojde ke zrychlení průjezdu do Prahy přes Líbeznice a Březiněves a tím i nárůstu provozu v Líbeznicích - řidiči budou méně využívat ochvat Líbeznic.
Počítá naše obec i s touto alternativou ?

Milan Somsedík

Psí exkrementy

2. 12. 2014

Vážený pane starosto,