Písmo: normální / velké

Kolem kolem Líbeznic

9. 5. 2017

Tým Líbeznického koloběhu zve všechny sportovce i nesportovce na cyklistický závod Kolem kolem Líbeznic. Start je v sobotu 20. května v 10 hodin v Areálu zdraví. Registrovat se můžete už od 9.15 hodin. Letos poprvé se v rámci této akce uskuteční také závody na freestylových koloběžkách - od 13 hodin na skateparku. Více na www.libeznickykolobeh.cz.

MS V LEDNÍM HOKEJI na velkoplošném plátně

7. 5. 2017

Café & Bar ŽLUTÁ KARTA u hřiště v Líbeznicích zve všechny fanoušky ledního hokeje na přímé přenosy mistrovství světa v ledním hokeji, které se budou promítat na VELKOPLOŠNÉ PLÁTNO. Přijďte společně fandit českým barvám!

Líbeznické bludičky 2017

3. 5. 2017

Třetí ročník cyklo-orientačního závodu dvojic a rodinných družstev Líbeznické bludičky se koná v sobotu 10. června 2017 od 9:00 v Areálu zdraví. Zveme všechny příznivce cyklistiky, map i případného bloudění. Trasa bude vhodná pro rodiny s dětmy i zdatné cyklisty. Princip závodu spočívá v hledání kontrol v krajině v určeném časovém limitu, stejně jako při orientačním běhu. Veškeré podrobnosti o závodu a přihlášky na www.libeznickebludicky.cz. Těšíme se na vás!

Kurzy skateboardingu a in-line bruslení

21. 4. 2017

Stonožka Líbeznice připravila i pro toto čtvrtletí pokračování kurzů skateboardingu a in-line bruslení. Aktivity budou probíhat v těchto termínech: in-line bruslení - 2 kurzy: od 17.00 a 18.00 hod., ve středu na multifunkčním hřišti v areálu ZŠ a ZUŠ Líbeznice a skateboarding: ve čtvrtek od 18.00 hodin ve Skateparku v líbeznicích. Oba kurzy vedou kvalifikovaní lektoři. Přihlásit se na ně můžete na stránkách www.stonozka.net, pokud nám bude přát počasí, kurzy začnou již v posledním dubnovém týdnu. Na všechny zájemce se organizátoři moc těší!

Vánoční večerní běh

1. 12. 2016

Stonožka Líbeznice a tým Líbeznického koloběhu vás zvou v pátek 9. prosince 2016 od 18 hodin na tradiční vánočnou laděnou sportovní akci. Pro rodiny s dětmi je připravena magická Andělská cesta plná pohádkových úkolů a zastavení. Více najdete zde.

Líbeznický koloběh

1. 9. 2016

Stonožka Líbeznice zve na třetí ročník Líbezického koloběhu. Vyjíždět se bude tentokrát z Areálu zdraví. Prezence všech závodníků netradičního klání dvojic v jízdě na kole a běhu začíná v 9.30 hodin. Start je naplánován na 10. hodinu. Letos Koloběh nabídne i závody v "koloběžkovém" umění na skateparku. Nebude chybět zumba, volejbal a orientační závod pro děti. Čeká nás sportem nabitá sobota na Arču. Více na www.libeznickykolobeh.cz. 

Sport

Fotbal

Fotbalový klub vznikl po roce 1920, ale brzy se rozpadl. Později byl obnoven a stal se součástí TJ Sokol. Nyní existuje samostatně pod názvem FC Líbeznice. Dosahuje velmi dobrých sportovních výsledků na turnajích pro dospělé i na turnajích žáků.

Sokol

Působí od roku 1920.

Stolní tenis

Aerobic pro dospělé i děti

Šipkaři