Písmo: normální / velké

Kurzy skateboardingu a in-line bruslení

21. 4. 2017

Stonožka Líbeznice připravila i pro toto čtvrtletí pokračování kurzů skateboardingu a in-line bruslení. Aktivity budou probíhat v těchto termínech: in-line bruslení - 2 kurzy: od 17.00 a 18.00 hod., ve středu na multifunkčním hřišti v areálu ZŠ a ZUŠ Líbeznice a skateboarding: ve čtvrtek od 18.00 hodin ve Skateparku v líbeznicích. Oba kurzy vedou kvalifikovaní lektoři. Přihlásit se na ně můžete na stránkách www.stonozka.net, pokud nám bude přát počasí, kurzy začnou již v posledním dubnovém týdnu. Na všechny zájemce se organizátoři moc těší!

Vánoční večerní běh

1. 12. 2016

Stonožka Líbeznice a tým Líbeznického koloběhu vás zvou v pátek 9. prosince 2016 od 18 hodin na tradiční vánočnou laděnou sportovní akci. Pro rodiny s dětmi je připravena magická Andělská cesta plná pohádkových úkolů a zastavení. Více najdete zde.

Líbeznický koloběh

1. 9. 2016

Stonožka Líbeznice zve na třetí ročník Líbezického koloběhu. Vyjíždět se bude tentokrát z Areálu zdraví. Prezence všech závodníků netradičního klání dvojic v jízdě na kole a běhu začíná v 9.30 hodin. Start je naplánován na 10. hodinu. Letos Koloběh nabídne i závody v "koloběžkovém" umění na skateparku. Nebude chybět zumba, volejbal a orientační závod pro děti. Čeká nás sportem nabitá sobota na Arču. Více na www.libeznickykolobeh.cz. 

Kurz skatebordingu

24. 8. 2016

Stonožka Líbeznice znovu připravila pro zájemce o odvážnou jízdu na "prkně" kurz skatebordingu pod vedením Matěje Nývlta. Pravní lekce proběhne ve čtvrtek 1. září od 16 hodin a v případě většího zájmu i od 17 hodin ve skateparku v Areálu zdraví. Lekce pak budou probíhat každý čtvrtek ve stejnou dobu. Více informací a přihlášku najdete na ww.stonozka.net. 

Memoriál Ing.J.Bačiny v Klíčanech

2. 8. 2016

Ve dnech 6. a 7. srpna 2016 se koná v areálu hřiště v Klíčanech Memoriál Ing. J.Bačiny. Více informací naleznete v příloze.

Skateboard letí

26. 5. 2016

Stonožka Líbeznice zve všechny začínající jezdce na "prkně" na pilotní lekce pod vedením zkušeného lektora Matěje Nývlta. Lekce jízdy na skateboardu budou probíhat každý červnový čtvrtek od 17 a od 18 hodin na novém skateparku v Areálu zdraví. Pouze za dobrého počasí. Více informací a přihlášky na www.stonozka.net.

Sport

Fotbal

Fotbalový klub vznikl po roce 1920, ale brzy se rozpadl. Později byl obnoven a stal se součástí TJ Sokol. Nyní existuje samostatně pod názvem FC Líbeznice. Dosahuje velmi dobrých sportovních výsledků na turnajích pro dospělé i na turnajích žáků.

Sokol

Působí od roku 1920.

Stolní tenis

Aerobic pro dospělé i děti

Šipkaři