Písmo: normální / velké

Tuoma Skate Contest

13. 8. 2017

Srdečně Vás zveme v sobotu 19. srpna 2017 do Areálu zdraví v Líbeznicích na historicky první ročník skateboardového závodu s názvem Tuoma Skate Contest. Lokální skateboardový závod se bude dělit na dvě kategorie: do 15 let a 15+. Připraven je doprovodný program s názvem „První kroky pro skejťáky“. Po dobu akce bude hrát DJ Defrax, můžete se těšit na BESTtrick soutěž o nejlepší trik ve skateparku a Cipajsz Hipie Jump (skok přes laťku). Občerstvení zajištěno v kavárně. Přihlásit se můžete na facebookových stránkách Tuoma Skate Contest nebo na místě.

Šachy Líbeznice

5. 7. 2017

Všem zájemcům o královskou hru šachy z Líbeznic a blízkého okolí. Po rozběhnutí šachového kroužku pro děti pod líbeznickou Stonožkou hledáme nyní hráče od 15 do 99 let, začínající i pokročilé, k založení šachového oddílu v obci Líbeznice. Představa je trénink / schůzka pravidelně jedenkrát týdně v podvečerních hodinách, od září do června, v případě vážného zájmu se lze do budoucna přihlásit i do pravidelných soutěží ŠSČR. Těšíme se na Vás. Kontaktní adresa: Michal Hirka, e-mail: sachy-Libeznice@seznam.cz.

Kolem kolem Líbeznic

9. 5. 2017

Tým Líbeznického koloběhu zve všechny sportovce i nesportovce na cyklistický závod Kolem kolem Líbeznic. Start je v sobotu 20. května v 10 hodin v Areálu zdraví. Registrovat se můžete už od 9.15 hodin. Letos poprvé se v rámci této akce uskuteční také závody na freestylových koloběžkách - od 13 hodin na skateparku. Více na www.libeznickykolobeh.cz.

MS V LEDNÍM HOKEJI na velkoplošném plátně

7. 5. 2017

Café & Bar ŽLUTÁ KARTA u hřiště v Líbeznicích zve všechny fanoušky ledního hokeje na přímé přenosy mistrovství světa v ledním hokeji, které se budou promítat na VELKOPLOŠNÉ PLÁTNO. Přijďte společně fandit českým barvám!

Líbeznické bludičky 2017

3. 5. 2017

Třetí ročník cyklo-orientačního závodu dvojic a rodinných družstev Líbeznické bludičky se koná v sobotu 10. června 2017 od 9:00 v Areálu zdraví. Zveme všechny příznivce cyklistiky, map i případného bloudění. Trasa bude vhodná pro rodiny s dětmy i zdatné cyklisty. Princip závodu spočívá v hledání kontrol v krajině v určeném časovém limitu, stejně jako při orientačním běhu. Veškeré podrobnosti o závodu a přihlášky na www.libeznickebludicky.cz. Těšíme se na vás!

Kurzy skateboardingu a in-line bruslení

21. 4. 2017

Stonožka Líbeznice připravila i pro toto čtvrtletí pokračování kurzů skateboardingu a in-line bruslení. Aktivity budou probíhat v těchto termínech: in-line bruslení - 2 kurzy: od 17.00 a 18.00 hod., ve středu na multifunkčním hřišti v areálu ZŠ a ZUŠ Líbeznice a skateboarding: ve čtvrtek od 18.00 hodin ve Skateparku v líbeznicích. Oba kurzy vedou kvalifikovaní lektoři. Přihlásit se na ně můžete na stránkách www.stonozka.net, pokud nám bude přát počasí, kurzy začnou již v posledním dubnovém týdnu. Na všechny zájemce se organizátoři moc těší!

Sport

Fotbal

Fotbalový klub vznikl po roce 1920, ale brzy se rozpadl. Později byl obnoven a stal se součástí TJ Sokol. Nyní existuje samostatně pod názvem FC Líbeznice. Dosahuje velmi dobrých sportovních výsledků na turnajích pro dospělé i na turnajích žáků.

Sokol

Působí od roku 1920.

Stolní tenis

Aerobic pro dospělé i děti

Šipkaři