Písmo: normální / velké

Vánoční večerní běh

1. 12. 2016

Stonožka Líbeznice a tým Líbeznického koloběhu vás zvou v pátek 9. prosince 2016 od 18 hodin na tradiční vánočnou laděnou sportovní akci. Pro rodiny s dětmi je připravena magická Andělská cesta plná pohádkových úkolů a zastavení. Více najdete zde.

Líbeznický koloběh

1. 9. 2016

Stonožka Líbeznice zve na třetí ročník Líbezického koloběhu. Vyjíždět se bude tentokrát z Areálu zdraví. Prezence všech závodníků netradičního klání dvojic v jízdě na kole a běhu začíná v 9.30 hodin. Start je naplánován na 10. hodinu. Letos Koloběh nabídne i závody v "koloběžkovém" umění na skateparku. Nebude chybět zumba, volejbal a orientační závod pro děti. Čeká nás sportem nabitá sobota na Arču. Více na www.libeznickykolobeh.cz. 

Kurz skatebordingu

23. 8. 2016

Stonožka Líbeznice znovu připravila pro zájemce o odvážnou jízdu na "prkně" kurz skatebordingu pod vedením Matěje Nývlta. Pravní lekce proběhne ve čtvrtek 1. září od 16 hodin a v případě většího zájmu i od 17 hodin ve skateparku v Areálu zdraví. Lekce pak budou probíhat každý čtvrtek ve stejnou dobu. Více informací a přihlášku najdete na ww.stonozka.net. 

Memoriál Ing.J.Bačiny v Klíčanech

2. 8. 2016

Ve dnech 6. a 7. srpna 2016 se koná v areálu hřiště v Klíčanech Memoriál Ing. J.Bačiny. Více informací naleznete v příloze.

Skateboard letí

25. 5. 2016

Stonožka Líbeznice zve všechny začínající jezdce na "prkně" na pilotní lekce pod vedením zkušeného lektora Matěje Nývlta. Lekce jízdy na skateboardu budou probíhat každý červnový čtvrtek od 17 a od 18 hodin na novém skateparku v Areálu zdraví. Pouze za dobrého počasí. Více informací a přihlášky na www.stonozka.net.

Závod horských kol - XCO Beckov

16. 5. 2016

XCO Beckov pořádá zároveň jako mistrovství MAS Nad Prahou v neděli 22.05.2016 závod horských kol. Více informací naleznete v příloze.

Sport

Fotbal

Fotbalový klub vznikl po roce 1920, ale brzy se rozpadl. Později byl obnoven a stal se součástí TJ Sokol. Nyní existuje samostatně pod názvem FC Líbeznice. Dosahuje velmi dobrých sportovních výsledků na turnajích pro dospělé i na turnajích žáků.

Sokol

Působí od roku 1920.

Stolní tenis

Aerobic pro dospělé i děti

Šipkaři