Písmo: normální / velké

Tablet za staré elektro

Ilustrační obrázek do seznamu nebo pro pouták

Do konce února se můžete zapojit do soutěže Sbíre a vyhraj. Stačí přinést pět starých elektrospotřebičů do sběrného dvora.

Stále ještě máte šanci vyhrát zbrusu nový tablet. Ještě měsíc totiž zbývá do konce soutěže, kterou před časem vyhlásila nezisková organizace ASEKOL. Přineste pět starých spotřebičů na sběrný dvůr, udělejte tak dobrý skutek a ještě můžete získat odměnu.

Za odevzdání jednoho spotřebiče dostanete razítko do letáku, který si můžete stáhnout na www.asekol.cz. Jakmile nasbíráte pět razítek, doplňte kontaktní údaje a leták odešlete na PO BOX 75, 46 0003 Liberec 3. Soutěž trvá do 28. února 2013, kde se bude z došlých letáků losovat vítěz tabletu Samsung pro každý ze čtrnácti krajů České republiky.

Tisk letáků navíc není omezen, každý jich může odeslat několik. Znásobí tak své šance vyhrát. Kromě tabletu čekají zajímavé ceny i na další čtyři vylosované v každém kraji. Ti, kteří vylosováni nebudou, nemusí litovat. Tříděním elektra totiž přispějí ochraně životního prostředí. Každý spotřebič obsahuje až 80 % materiálů, které lze díky recyklaci znovu využít. Navíc se zabrání úniku škodlivých látek, jako je rtuť nebo olovo.

Fotogalerie

  • Předchozí
  • Další