Fotogalerie

24.11.2020

Park u školy zdobí od dnešního dopoledne sedm nových stromů. A nejsou to ledajaké stromy, jsou to stromy, které mají svá jména a každý strom si vzala za svůj jedna první třída základní školy. Krásně se to sešlo, sedm prvních tříd, sedm nových stromů. Ve spodní části parku prvňáčci ve spolupráci s technickými službami zasadili čtyři javory, kterým dali následující jména: Lísteček (1.C), Oskar (1. B), Podzimáček (1. D) a Vrťapka (1. G). O kousek dál směrem k hlavní budově stojí nově tři habry: Zeleňáček (1. A), Pepa (1. E) a Ota (1. F).

1.9.2020

Dnes se otevřely brány líbeznické školy pro všechny žáky, neslavnostnější však byla atmosféra v prvních třídách. Slavnostně vyzdobené třídy přivítaly žáčky i jejich rodiče, již tradičně se vítání prvňáčků zúčastnilo i vedení školy i obce. Přejeme všem žákům i učitelům úspěšný a klidný školní rok. Během prvního dne školy došlo i na poděkování paní učitelce Lence Novákové za neuvěřitelných 45 let působení na líbeznické škole. Gratulujeme a děkujeme!

20.7.2020

Pro všechny příznivce cyklistiky je určena cykloturistická mapa Okolí Líbeznic. Mapa ukazuje 12 navržených cyklotras, které vedou v blízkém i širším okolí Líbeznic a jsou určeny pro rodiny s dětmi, rekreační cyklisty i příznivce velkého počtu najetých kilometrů. Mapa tak kromě funkce sportovní plní i vlastivědnou a představuje místa, které stojí za vidění. Navržené trasy vedou z Líbeznic na všechny světové strany, dotýkají se Labe i Vltavy, projíždějí přírodními rezervacemi, vedou okolo mnoha zajímavých kulturních památek, nabízejí neobvyklé a méně známé vyhlídky, dětská hřiště, bludiště a mnoho dalšího.

26.5.2020

Včera se do školních lavic vrátili žáci prvního stupně. Návrat dětí do školních lavic proběhl i při dodržení všech hygienických a bezpečnostních opatření zcela bez komplikací. Kromě kamarádů, spolužáků a učitelů se mohli žáci v Neorondelu těšit na novinky, které se ve škole objevily v době jejího uzavření. Do čtenářského koutku byly nainstalovány dvě pohodlné, krásně modré a dokonce svítící pohovky, aby si čtenáři mohli v klidu počíst. Pro sportu chtivé děti škola připravila stolní fotbálek a pingpongový stůl.  U vchodu děti vítají nové siluety. Nástup dětí do školy je dalším signálem, že se život vrací do normálu.

8.4.2020

Dnes byla slavnostně online otevřena lanová dráha v Areálu zdraví. Alespoň takto symbolicky a prostřednictvím internetu předáváme lanové centrum líbeznickým dětem a doufáme, že jim udělá radost. Lanová dráha vhodně doplňuje další hrací prvky v areálu a potěší jistě všechny, kteří mají rádi alespoň trošku adrenalinu při jejím zdolávání. Lanová dráha je určena pro děti od 3 do 15 let, děti do 6 let by měly být v doprovodu osoby starší 18 let. V současné době mohou být na lanové dráze společně 3 děti a je nutné dodržovat rozestup 2 metry. Děkujeme za pochopení.
Lanové dráze přejeme, ať slouží k radosti líbeznických dětí.

21.2.2020

Kampaň na podporu snížení ranních dopravních špiček v okolí školy se naplno rozjela. Děti si mohou přečíst, proč by měly více chodit do školy pěšky nebo využívat autobus na prostíráních ve školní jídelně, na školních nástěnkách, formou letáků. K dispozici jsou i motivační placky.

Stránky