Letní novinky – Tesco a bankomat

Ilustrační obrázek Otevření Tesca

Den před koncem školního roku zaznamenaly Líbeznice dva viditelné přírůstky. Společnost Tesco otevřela svou nově rekonstruovanou samoobsluhu a Poštovní spořitelna hned vedle hlavního vchodu do prodejny zprovoznila dlouhou dobu očekávaný a dojednávaný bankomat.

Pásku nové prodejny slavnostně přestřihával první místostarosta obce František Závorka. Prodejně popřál spokojené zákazníky a vyslovil zároveň přání, aby nová prodejna Líbeznicím jen prospívala a aby její konkurence nebyla pro ostatní živnostníky jen přítěží, ale i hnacím motorem.

Objekt prodejny prošel celkovou zevrubnou rekonstrukcí. Společnost Tesco financovala i kompletní opravu příjezdové komunikace a parkoviště za objektem. Stavební práce začaly na začátku dubna a skončily v polovině června. Ve čtvrtek 28. června po osmé hodině do rekonstruované prodejny vstupovali první návštěvníci.

"Na zákazníky u nás čeká více než dva tisíce různých položek, nejen čerstvých a trvanlivých potravin ale i potřeb do domácnosti. Velmi oblíbeným se již stal pult s lahůdkami. Při vytváření sortimentu jsme nezapomněli ani na oblíbené lokální produkty, takže máme třeba cvrčovický chleba," říká manažerka obchodu Simona Houdková.

Vážným dluhem zůstává snad jen nedostatek parkovacích míst v bezprostřední blízkosti samoobsluhy. Obec proto tlačí na obchodní řetězec, aby co nejdříve vybudoval parkoviště při severní straně prodejny. Hotové by mělo být do konce letošního roku.

Fotogalerie