JÓGA pohledem fyzioterapie (seminář)

Datum konání: 
22.10.2022 - 09:00
Typ pozvánky: 
Sport
Podrobnosti: 

Pozvánka na 4h seminář, kde se setkáte s fyzioterapeutkou a certifikovanou lektorkou jógy, Mgr. Terezou Katolickou, která vám pomůže zorientovat se ve světě jógy, jako jedné z forem zdravotního cvičení, pokud právě hledáte cestu z bolestí zad a těla svépomocí a cvičením.

Jak a jakými cviky může jóga pomoci odstranit bolesti vašich zad? Na co si dát pozor při cvičení jógy z pohledu fyzioterapie? Naučte se cvičit jógu na míru vašim kloubům a zádům a nechte si poradit fyzioterapeutkou, proč pravidelné cvičení jógy může být právě vaší cestou k fit zádům a tělu.

Program WS:

9:00-9:30 TEORIE: Jóga pod lupou - historie, vývoj, druhy jógy, principy

9:30-11:30 TEORIE+PRAKTICKÁ ČÁST: (sebe)Diagnostika těla - poznej sebe sama metodou diagnózy, testy ohebnosti, nauč se vnímat důležité části svého těla v jednotlivých pozicích, jaké jsou chybné pohybové stereotypy?

11:30-12:00 obědová přestávka

12:00-13:30 PRAKTICKÁ ČÁST: Jak kompenzovat přetížené části těla a zad jógou? Základní jógové ásány na míru vašim kloubům a zádům.

Informace o lektorce semináře, Mgr. Tereze Katolické (vzdělání, certifikace): https://innerlook.eu/o-mne/
Informace o pořadateli, Ivaně Veselé, DiS. (lektorce zdravotního cvičení "FITzáda" a Pilates, a jedné z vás, kterou dřív také bolela záda): https://www.fitzada.cz/o-mne

Cena vstupu: 690,-/os.
Kapacita: 15 os.
Přihlašování do: 17.10.22
Rezervace místa, bližší info: https://fitzada.inrs.cz/rs/id/1643/joga-pohledem-fyzioterapie
(Aby mohla proběhnout rezervace vašeho místa na tomto semináři, je potřeba se předem registrovat do Rezervačního systému "FITzáda", viz link. Děkuji za pochopení.)

Místo konání: 
"Modrý sál" haly Na Chrupavce, Líbeznice
Jméno organizátora: 
Ivana Veselá, DiS. & FITzáda
Telefon: 
+420776630298

Soubory ke stažení