Šestiboj mateřských škol

Ilustrační obrázek Šestiboj MŠ

Ve čtvrtek 26.5.2011 v 10 hodin vypukl na fotbalovém hřišti v Líbeznicích 1. ročník šestiboje mateřských škol z Líbeznic, Mratín a Sluhy.

Úspěšnému průběhu napomohlo nejen krásné slunné počasí, ale především organizátoři - MŠ Líbeznice, Obecní policie a 1. FC Líbeznice. Desetičlenná družstva (5 chlapců a 5 dívek) se utkaly v šestiboji: překážkový běh, slalom, skoky v pytlích, hod na cíl, skok do dálky a chůze na chůdách. K nejlepším výkonům družtev chlapců a pěti dívek a báječné atmosféře pomáhalo "fandění" jejich kamarádů.

Na 1. místě se umístila MŠ Sluhy, 2. místo patřilo nám - MŠ Líbeznice a 3. místo MŠ Mratín. Vše proběhlo za pomoci žákyň druhého stupně ZŠ Líbeznice. Odměnou za veliké úsilí a reprezentaci svých školek byl kromě medailí, diplomů a drobných dárků soutěžícím i přípitek ze získaných pohárů.

Vyvrcholením celého šestiboje se stalo klání mezi ředitelkami, které za velikého potlesku a křiku dětí vyhrála díky obětavému výkonu naše ředitelka Martina Podlipná, na druhém místě se umístila ředitelka Mš Mratín a třetí místo obsadila ředitelka Mš Sluhy. 

Další ročník šestiboje mateřských škol se bude konat v Mratíně.

Fotogalerie