Starosta a místostarostové

Mgr. Martin Kupka - starosta

Vystudoval žurnalistiku a masovou komunikaci na Univerzitě Karlově. Už při studiích působil jako redaktor a moderátor Českého rozhlasu 3 - Vltava a Českého rozhlasu 2 - Praha. V letech 2000 až 2002 pracoval jako mluvčí Hlavního města Prahy. Po roční přestávce v privátní sféře se do veřejné správy vrátil jako mluvčí Středočeského kraje, kde byl odpovědný jak za komunikaci s veřejností, tak za prezentaci regionu v oblasti cestovního ruchu. Od roku 2008 přednáší na FSV UK. Před zvolením starostou obce Líbeznice působil jako mluvčí vlády. Je ženatý, má dvě děti. Záliby: knížky, vážná hudba, příroda a cyklistika. Je členem ODS.

Kontakt:
mobil:+420 724 345 456
e-mail: kupka@libeznice.cz
web: www.martinkupka.eu

Michal Doubrava - místostarosta

Má střední odborné vzdělání s maturitou. Jako živnostník se věnuje restaurátorské práci historického nábytku. Toto povolání je zároveň jeho koníčkem. Od šesti let žije v Líbeznicích. Má velmi aktivní vztah ke sportu: Hrával fotbal, nyní hraje rekreačně tenis a stolní tenis. Je držitelem licence fotbalového trenéra. V Líbeznicích vedl žákovský fotbalový oddíl. Od roku 2006 je členem rady obce. Je ženatý, má tři děti. Záliby: sport, hudba, knihy. Působí v roli uvolněného místostarosty a statutárního zástupce starosty.

Kontakt:
mobil: +420 606 283 687
e-mail: doubrava@libeznice.cz

PhDr. František Grunt - místostarosta

Vystudoval společenské vědy a historii na Univerzitě Karlově. 17 let pracoval v soukromém sektoru v manažerských funkcích, nyní je uvolněným místostarostou obce. V Líbeznicích žije od roku 2005. Od roku 2010 je členem zastupitelstva obce, od roku 2014 členem rady obce a od roku 2018 místostarostou obce. V obci má na starosti agendu školství a neformálního vzdělávání, ICT, komunikaci, sociální služby, Zelený pás kolem obce a rozvoj Areálu zdraví. Mezi jeho koníčky patří sport, cestování a objevování cizích kultur. Je ženatý a má syna. Odvážnému štěstí přeje je jeho krédem v soukromém i pracovním životě.

Kontakt:
mobil: +420 702 153 752
e-mail: grunt@libeznice.cz