Starosta a místostarostové

Mgr. Martin Kupka - starosta

Vystudoval žurnalistiku a masovou komunikaci na Univerzitě Karlově. Už při studiích působil jako redaktor a moderátor Českého rozhlasu 3 - Vltava a Českého rozhlasu 2 - Praha. V letech 2000 až 2002 pracoval jako mluvčí Hlavního města Prahy. Po roční přestávce v privátní sféře se do veřejné správy vrátil jako mluvčí Středočeského kraje, kde byl odpovědný jak za komunikaci s veřejností, tak za prezentaci regionu v oblasti cestovního ruchu. Od roku 2008 přednáší na FSV UK. Před zvolením starostou obce Líbeznice působil jako mluvčí vlády. Je ženatý, má dvě děti. Záliby: knížky, vážná hudba, příroda a cyklistika. Je členem ODS.

Kontakt:
mobil:+420 724 345 456
e-mail: kupka@libeznice.cz
web: www.martinkupka.eu

Michal Doubrava - místostarosta

Má střední odborné vzdělání s maturitou. Jako živnostník se věnuje restaurátorské práci historického nábytku. Toto povolání je zároveň jeho koníčkem. Od šesti let žije v Líbeznicích. Má velmi aktivní vztah ke sportu: Hrával fotbal, nyní hraje rekreačně tenis a stolní tenis. Je držitelem licence fotbalového trenéra. V Líbeznicích vedl žákovský fotbalový oddíl. Od roku 2006 je členem rady obce. Je ženatý, má tři děti. Záliby: sport, hudba, knihy. Působí v roli uvolněného místostarosty a statutárního zástupce starosty.

Kontakt:
mobil: +420 606 283 687
e-mail: doubrava@libeznice.cz

Mgr. Jan Havlíček - místostarosta

Vystudoval právo na Právnické fakultě Univerzity Karlovy. Pracoval jako právník v soukromém a veřejném sektoru. Do srpna 2020 pracoval jako ředitel sekce ve Státním zemědělském intervenčním fondu, od září  2020 je poradcem a konzultantem. V Líbeznicích žije od roku 1979. Od roku 2006 je členem zastupitelstva obce, od roku 2010 členem rady obce a od února 2021 uvolněným místostarostou obce. V obci má na starosti veřejné zakázky, evidenci smluv, majetkové záležitosti, územní plánování, komunikaci s veřejností a plní úkoly tajemníka obecního úřadu. Mezi jeho koníčky patří sport, zejména tenis, běh a posilování, dále četba a cestování. S partnerkou rovněž rád podniká procházky v přírodě a výlety na koni.

Kontakt:
mobil: +420 724 175 861
e-mail: havlicek@libeznice.cz