Písmo: normální / velké

Starosta a místostarostové

Mgr. Martin Kupka - starosta

Vystudoval žurnalistiku a masovou komunikaci na Univerzitě Karlově. Už při studiích působil jako redaktor a moderátor Českého rozhlasu 3 - Vltava a Českého rozhlasu 2 - Praha. V letech 2000 až 2002 pracoval jako mluvčí Hlavního města Prahy. Po roční přestávce v privátní sféře se do veřejné správy vrátil jako mluvčí Středočeského kraje, kde byl odpovědný jak za komunikaci s veřejností, tak za prezentaci regionu v oblasti cestovního ruchu. Od roku 2008 přednáší na FSV UK. Před zvolením starostou obce Líbeznice působil jako mluvčí vlády. Je ženatý, má dvě děti. Záliby: knížky, vážná hudba, příroda a cyklistika. Je členem ODS.

Kontakt:
mobil:+420 724345456
e-mail: kupka@libeznice.cz
web: www.martinkupka.eu

Mgr. František Závorka - místostarosta

Po střední škole krátce pracoval v ČSAD jako opravář a technik. Na začátku 80. let vstoupil do služeb policie (tehdy ještě veřejné bezpečnosti). Jako policista si doplnil vysokoškolské vzdělání. V letech 1996 až 2007 vedl oddělení dálniční policie Nová Ves. Před zvolením místostarostou obce pracoval jako odborný referent odboru dopravy Krajského úřadu Středočeského kraje. Má dvě dospělé děti. Záliby: pasivní sport, řemeslná výroba, příroda a turistika.

Kontakt:
mobil: +420 777578260
e-mail: zavorka@libeznice.cz

Michal Doubrava - místostarosta

Má střední odborné vzdělání s maturitou. Jako živnostník se věnuje restaurátorské práci historického nábytku. Toto povolání je zároveň jeho koníčkem. Od šesti let žije v Líbeznicích. Má velmi aktivní vztah ke sportu: Hrával fotbal, nyní hraje rekreačně tenis a stolní tenis. Je držitelem licence fotbalového trenéra. V Líbeznicích vedl žákovský fotbalový oddíl. Od roku 2006 je členem rady obce. Je ženatý, má tři děti. Záliby: sport, hudba, knihy. Působí v roli neuvolněného místostarosty.

Kontakt:
mobil: +420 606283687
e-mail: doubravamichal@seznam.cz