Základní škola oslavila 55. narozeniny

Ilustrační obrázek do seznamu 55. narozeniny ZŠ

Líbeznická Základní škola oslavila 10. září 2011 své 55. narozeniny. Při té příležitosti otevřela nově vybavenou počítačovou učebnu, která bude sloužit i pro moderní výuku jazyků.

Přestože byla sobota, žila líbeznická Základní škola již od ranních hodin čilým životem. Po celý den sem přicházeli lidé. Vítaly je žákyně devátého ročníku malým dárkem – konoflíkem pro štěstí. Každý návštěvník mohl v jídelně nebo venku na připravených stolech ochutnat dobroty, které připravily paní kuchařky i paní učitelky. 

Většina příchozích se srdečně vítala se svými známými – učitelé s bývalými žáky, nebo se svými kolegy, které již léta neviděli, bývalí žáci se spolužáky a učiteli. Všichni listovali ve starých kronikách a fotografiích, které byly soustředěny na výstavě nazvané Historie a současnost líbeznické školy.

Starosta obce, pan Martin Kupka, slavnostně otevřel novou moderní počítačovou učebnu. Uplynulo vlastně pouze několik dní od 1. září, kdy předával žákům líbeznické školy krásné nové sportovní hřiště.

Slunce svítilo na velmi hezky a vkusně upravenou školní zahradu  a návštěvníci odcházeli s pocitem, že 55. narozeniny opravdu důstojně oslavili. 

Šárka Mišurcová

Fotogalerie