Písmo: normální / velké

Fotogalerie

Koledník skončil na záchytce

Ilustrační obrázek do seznamu nebo pro pouták

23. 4. 2014

Na Velikonoční pondělí 21.04.2014 obdržela v odpoledních hodinách hlídka obecní policie  oznámení  z obce Bašť o muži, který leží u rybníka a je pravděpodobně pod vlivem alkoholu.

Nad rozšířením Letiště Vodochody visí velký otazník

Ilustrační obrázek do seznamu nebo pro pouták

18. 4. 2014

Ministr životního prostředí Richard Brabec vyslechl v pátek 18. dubna v Kralupech nad Vltavou argumenty starostů a občanských sdružení proti rozšíření letiště. Slíbil, že do konce dubna rozhodne o přezkumu původního souhlasného stanoviska EIA.

Páteční odpoledne ve znamení dopravních nehod

Ilustrační obrázek do seznamu nebo pro pouták

12. 4. 2014

V pátek 11.4.2014 přijala hlídka obecní policie krátce po 14 hodině žádost o součinnost od operačního důstojníka PČR Praha východ při zajištění místa dopravní nehody autobusu se zraněním v obci Líbeznice, ul. Mělnická. Hlídka OP se neprodleně dostavila na místo, kde v zastávce č.1. , směr Mělník stál autobus linky č. 368, jehož řidič uvedl, že při příjezdu do obce Líbeznice před ním náhle zabrzdil nákladní automobil a řidič autobusu byl nucen prudce sešlápnout brzdu, kdy v důsledku prudkého snížení rychlosti došlo ke zranění dvou cestujících.

Nalezeno odcizené vozidlo

Ilustrační obrázek do seznamu nebo pro pouták

12. 4. 2014

Dne 11.4.2014 v rámci hlídkové služby v katastru obce Líbeznice, zjistili strážníci obecní policie odstavené vozidlo – dodávku, u které bylo při bližší prohlídce zjištěno, že je u vozidla poškozen zámek u dveří řidiče a u bočních posuvných dveří. Vozidlo bylo odemčeno. Provedenou lustrací v evidencích odcizených motorových vozidel bylo zjištěno, že uvedené vozidlo prochází jako odcizené před několika dny v Praze. Z výše uvedeného důvodu byla na místo přivolána hlídka OO PČR Odolena Voda společně s kriminalistickým technikem.

Zákaz řízení muži v jízdě nezabránil

Ilustrační obrázek do seznamu nebo pro pouták

11. 4. 2014

 Při výkonu hlídkové služby v obci Líbeznice dne 10.4.2014, zaregistrovali strážníci obecní policie   osobu, o které je strážníkům známo, že je občasným  konzumentem tzv. lehkých drog. Vzhledem k tomu, že tato osoba nastupovala do osobního motorového vozidla na místo řidiče, odjížděla a dle jejího chování se dalo usuzovat, že je pod vlivem alkoholu nebo omamných a psychotropních látek, zastavili strážníci  řidiče za pomoci výstražného zvukového zařízení s nápisem „stop“.

Děti zasadily u školy nové stromy

Ilustrační obrázek do seznamu nebo pro pouták

9. 4. 2014

Park u školy má tři nové přírůstky. Novou dominantou vstupní části bude (za pár let) lyriodendron - solitér s listy ve tvaru lyry a s květy podobnými tulipánům.