Písmo: normální / velké

Fotogalerie

Páteční odpoledne ve znamení dopravních nehod

Ilustrační obrázek do seznamu nebo pro pouták

12. 4. 2014

V pátek 11.4.2014 přijala hlídka obecní policie krátce po 14 hodině žádost o součinnost od operačního důstojníka PČR Praha východ při zajištění místa dopravní nehody autobusu se zraněním v obci Líbeznice, ul. Mělnická. Hlídka OP se neprodleně dostavila na místo, kde v zastávce č.1. , směr Mělník stál autobus linky č. 368, jehož řidič uvedl, že při příjezdu do obce Líbeznice před ním náhle zabrzdil nákladní automobil a řidič autobusu byl nucen prudce sešlápnout brzdu, kdy v důsledku prudkého snížení rychlosti došlo ke zranění dvou cestujících.

Nalezeno odcizené vozidlo

Ilustrační obrázek do seznamu nebo pro pouták

12. 4. 2014

Dne 11.4.2014 v rámci hlídkové služby v katastru obce Líbeznice, zjistili strážníci obecní policie odstavené vozidlo – dodávku, u které bylo při bližší prohlídce zjištěno, že je u vozidla poškozen zámek u dveří řidiče a u bočních posuvných dveří. Vozidlo bylo odemčeno. Provedenou lustrací v evidencích odcizených motorových vozidel bylo zjištěno, že uvedené vozidlo prochází jako odcizené před několika dny v Praze. Z výše uvedeného důvodu byla na místo přivolána hlídka OO PČR Odolena Voda společně s kriminalistickým technikem.

Zákaz řízení muži v jízdě nezabránil

Ilustrační obrázek do seznamu nebo pro pouták

11. 4. 2014

 Při výkonu hlídkové služby v obci Líbeznice dne 10.4.2014, zaregistrovali strážníci obecní policie   osobu, o které je strážníkům známo, že je občasným  konzumentem tzv. lehkých drog. Vzhledem k tomu, že tato osoba nastupovala do osobního motorového vozidla na místo řidiče, odjížděla a dle jejího chování se dalo usuzovat, že je pod vlivem alkoholu nebo omamných a psychotropních látek, zastavili strážníci  řidiče za pomoci výstražného zvukového zařízení s nápisem „stop“.

Děti zasadily u školy nové stromy

Ilustrační obrázek do seznamu nebo pro pouták

9. 4. 2014

Park u školy má tři nové přírůstky. Novou dominantou vstupní části bude (za pár let) lyriodendron - solitér s listy ve tvaru lyry a s květy podobnými tulipánům.

Komunikace se staví už na dvou místech

Komunikace ROP 2014

3. 4. 2014

Od konce března se nestaví jen ve Sportovní ulici, ale také ve Školské. Díky úsilí obce se proměňují poslední nezpevněné komunikaci v obci.

Zadrženi pachatelé krádeže v Bašti

Ilustrační obrázek do seznamu nebo pro pouták

3. 4. 2014

Dne 20.03.2014 byla hlídkou OP kontrolována osoba, která odvážela na ručním vozíku lešenové  trubky do sběrných surovin v obci Líbeznice. Vzhledem k tomu, že se jednalo o tak zvanou  „závadovou osobu“, provedla hlídka OP šetření, kdy bylo vytěžením několika svědků zjištěno, že výše uvedené  železo, bylo před několika dny odcizeno z pozemku domu v obci Bašť. Vzhledem k těmto skutečnostem byla osoba předána i se zajištěným železem přivolané hlídce PČR, pro podezření z přečinu krádeže a porušování domovní svobody.