Písmo: normální / velké

Obecní policie

Potřebujete-li pomoc Obecní policiE, volejte - 724 112 124 !

Aktuální informace a zprávy o práci líbeznických strážníků.

Sprejeři

Ilustrační obrázek do seznamu nebo pro pouták

17. 4. 2015

Dne 10.4.2015, bylo krátce před 21 hodinou přijato hlídkou OP oznámení od všímavého občana o tom, že skupinka 5 mladíků která jde v obci Líbeznice k autobusové zastávce č.2 , posprejovala zeď u sběrných surovin v ul. Mělnické. Hlídka OP zajistila skupinku výše popsaných osob na autobusové zastávce ještě před odjezdem autobusu, kdy všechny osoby byly vyzvány k prokázání totožnosti a za pomoci přivolané hlídky OO PČR Odolena Voda byly podezřelé osoby převezeny k podání vysvětlení na obvodní oddělení PČR, kde se jeden z mladíků doznal.

Krádeže benzinu

Ilustrační obrázek do seznamu nebo pro pouták

14. 4. 2015

Na Velikonoční pondělí přijala hlídka OP oznámení o podezřelých osobách, které v obci Bořanovice měly odcizit z osobního motorového vozidla pohonné hmoty. Hlídka obecní policie společně s hlídkami PČR vypátrala dle popisu dva muže, u kterých byl nalezen kanystr s benzinem a nářadí určené k proražení palivových nádrží. Dále bylo zajištěno i osobní motorové vozidlo, ve kterém se pachatelé pohybovali.

Vážná dopravní nehoda

Ilustrační obrázek do seznamu nebo pro pouták

14. 4. 2015

Krátce po 20 hodině dne 28.3.2015, přijali strážníci obecní policie od operačního důstojníka PČR žádost o součinnost při zajištění místa vážné dopravní nehody, která se stala v obci Líbeznice v ul. Mělnická ve směru na Prahu. Zde došlo ke střetu chodce s osobním automobilem, kdy chodec utrpěl těžké zranění. Na místě zasahovaly složky IZS a výjezd služby kriminální policie a vyšetřování. Strážníci na místě kyvadlově usměrňovaly provoz do pozdních nočních hodin.

Středočeští policisté hledají nové kolegy

14. 4. 2015

Je vám minimálně 18 let, máte středoškolské vzdělání ukončené maturitní zkouškou a jste trestně bezúhonní? Chcete dělat perspektivní práci, která má smysl a pomáhá celé společnosti?

Nabízíme:

  • práci  na některém z obvodních oddělení 
  • nebo na dopravním inspektorátu policie

 

Požadujeme:

  • občanství České republiky
  • věk minimálně 18 let
  • bezúhonnost
  • dosažené úplné středoškolské vzdělání

zdravotní, osobnostní a fyzickou způsobilost

Čtvrtek 4. prosince zaměstnal v Líbeznicích policisty, strážníky, hasiče a záchrannou službu

Ilustrační obrázek do seznamu nebo pro pouták

5. 12. 2014

Krátce po půlnoci přijala obecní policie žádost o součinnost od operačního důstojníka PČR při pátrání po pachateli loupežného přepadení benzinové čerpací stanice v Líbeznicích. Hlídka obecní policie společně s hlídkami PČR pátrala po muži, který se zbraní v ruce ohrožoval obsluhu čerpací stanice. Na místě zasahoval výjezd služby kriminální policie a vyšetřování spolu s kriminalistickým technikem, který zajišťoval důležité stopy. Pátrání probíhalo do ranních hodin.

„Branný den“ v Základní škole Líbeznice

Ilustrační obrázek do seznamu nebo pro pouták

5. 12. 2014

Dne 2.12.2014 se  pod záštitou Obecní policie Líbeznice konal v Základní škole Líbeznice den se složkami Integrovaného záchranného systému. Pro děti bylo připraveno několik stanovišť, kde se mohly seznámit s prací složek IZS.