Písmo: normální / velké

Obecní policie

Potřebujete-li pomoc Obecní policiE, volejte - 724 112 124 !

Aktuální informace a zprávy o práci líbeznických strážníků.

Čtvrtek 4. prosince zaměstnal v Líbeznicích policisty, strážníky, hasiče a záchrannou službu

Ilustrační obrázek do seznamu nebo pro pouták

5. 12. 2014

Krátce po půlnoci přijala obecní policie žádost o součinnost od operačního důstojníka PČR při pátrání po pachateli loupežného přepadení benzinové čerpací stanice v Líbeznicích. Hlídka obecní policie společně s hlídkami PČR pátrala po muži, který se zbraní v ruce ohrožoval obsluhu čerpací stanice. Na místě zasahoval výjezd služby kriminální policie a vyšetřování spolu s kriminalistickým technikem, který zajišťoval důležité stopy. Pátrání probíhalo do ranních hodin.

„Branný den“ v Základní škole Líbeznice

Ilustrační obrázek do seznamu nebo pro pouták

5. 12. 2014

Dne 2.12.2014 se  pod záštitou Obecní policie Líbeznice konal v Základní škole Líbeznice den se složkami Integrovaného záchranného systému. Pro děti bylo připraveno několik stanovišť, kde se mohly seznámit s prací složek IZS.

Policisté a strážníci se v pátek večer zaměřili na ubytovny a řidiče.

Ilustrační obrázek do seznamu nebo pro pouták

11. 11. 2014

Ve spolupráci policistů z Územního odboru Praha venkov – Východ, odboru cizinecké policie Krajského ředitelství policie Středočeského kraje a Obecní policie Líbeznice se policisté zaměřili tentokrát na ubytovny spadající do teritoria Obvodního oddělení Odolena Voda.  Předmětem zájmu se stala také bezpečnost a plynulost v dopravě a předcházení majetkové trestné činnosti. 

Integrovaný výcvik strážníků Obecní policie Líbeznice

Ilustrační obrázek do seznamu nebo pro pouták

30. 10. 2014

Na základě dohody mez Krajským ředitelstvím policie hlavního města Prahy a Obecní policií Líbeznice, proběhl v měsíci říjnu čtyřdenní výcvik strážníků obecní policie.

Další nehoda na 1/9

Ilustrační obrázek do seznamu nebo pro pouták

16. 9. 2014

Dne 13.9.2014 byla v odpoledních hodinách požádána hlídka OP Líbeznice o součinnost hlídkou PČR při usměrňování provozu u dopravní nehody na silnici 1/9, křižovatka Bašť – Měšice, kde došlo ke střetu tří osobních motorových vozidel, kdy řidič vjíždějící na hlavní silnici nedal přednost přijíždějícím vozidlům. Při dopravní nehodě došlo k zranění jedné osoby, která byla převezena záchrannou službou k ošetření. Na místě zasahovala také jednotka Hasičského záchranného sboru Neratovice.

Zadrženi dva pachatelé trestných činů v dopravě

Ilustrační obrázek do seznamu nebo pro pouták

16. 9. 2014

Dne 12.9.2014 zjistila v dopoledních hodinách hlídka OP  v obci Líbeznice, ul. Družstevní, havarované osobní motorové vozidlo Škoda Octavia, jehož řidič nezvládl řízení na mokré vozovce a narazil do zděného plotu u domu. Řidič se nacházel na místě dopravní nehody a za pomoci známých se snažil vozidlo z místa dopravní nehody odstranit. Při komunikaci s hlídkou OP byl z jeho dechu cítit alkohol, proto byl vyzván k provedení dechové zkoušky přístrojem Dräger, který ukázal hodnotu 1,48 promile alkoholu v dechu.