Písmo: normální / velké

Kultura

Taneční večery v Líbeznicích

14. 1. 2015

Stonožka Líbeznice zve všechny příznivce tance na UKÁZKOVOU TANEČNÍ PŮLHODINKU do tělocvičny základní školy. Podívat se nebo zkusit pár tanečních kroků si můžete již tuto neděli 18. ledna v 19.30 hodin. Nové taneční kurzy pro začátečníky a mírně pokročilé začnou v polovině února!

Dětský karneval s Vandou a Standou

9. 1. 2015

Tělocvična líbeznické Základní školy ožije v neděli 15. února 2015 od 14.30 do 16.30 hodin rejem dětských masek a převleků. Kulturní výbor obce Líbeznice, baráčníci, zahrádkaři a skauti připravují tradiční Dětský karneval s Vandou a Standou. Na programu budou soutěže, volba nejhezší masky, tancování i tombola. S maskou vstup a občerstvení zdarma. Pro ostatní 30 Kč.

Dětská Mše svatá na Štědrý den

20. 12. 2014

Již tradičně se v podvečer Štědrého dne koná Mše svatá pro rodiny s dětmi a všechny, kdo uvítají dřívější čas oslavy Božího narození. Srdečně jste zváni 24. prosince v 16 hodin do kostela sv. Martina. Celebruje Mons. Mgr. Vladimír Málek.
Vánoční koledy vám za řízení Marka Štryncla zahrají a zazpívají děti, sopranistka Stanislava Mihalcová a na varhany doprovází Iva Štrynclová.

Líbeznický ples

7. 12. 2014

Obec Líbeznice, její kulturní výbor a líbeznické spolky zvou na třetí ročník Líbeznického plesu. Uskuteční se v krásném sále Sokolovny v Kostelci nad Labem v sobotu 7. února 2015 od 20 hodin. K tanci a poslechu bude hrát taneční Orchestr Petra Holuba. Zpívat bude Dáša Holubová. Všichni hosté se budou moci inspirovat předtančením profesionálních tanečníků. Po půlnoci je na programu diskotéka. Vstupné: 180 Kč.

Spolu na Štědrý den

24. 11. 2014

Tradiční sousedské Setkání s vánočním punčem a betlémským světlem se uskuteční i letos na Štědrý den ve 14 hodin na Mírovém náměstí před kostelem sv. Martina. Společně si zazpíváme koledy. Zahrádkáři, baráčníci a hasiči nabídnou punč, svařák, grog a čaj. Skauti budou rozdávat betlémské světlo. Nezapomeňte si s sebou přinést vlatní hrneček na punč, svařák či grog a pár drobných na "Skutečný dárek" pro děti v Africe.

Začátek Adventu v Líbeznicích

7. 11. 2014

Kulturní výbor obce Líbeznice Vás zve na bohatý vánočně laděný program na začátku Adventu - v neděli 30. listopadu 2014. • Vánoční trhy od 14 do 18 hodin, prostranství před kostelem sv. Martina Rozsvícení vánočního stromu v 18 hodin, prostranství před kostelem sv. Martina  Adventní koncert v 18.30 hodin, kostel sv. Martina.