Písmo: normální / velké

Kultura

Nové taneční večery a Tančírna pro všechny

20. 2. 2015

Stonožka Líbeznice zve všechny příznivce společenského tance na nový běh příjemných tanečních večerů v Líbeznicích. Od neděle 22. února spouštíme dva kurzy - pro začátečníky (od 20.00 hodin) a mírně pokročilé (od 17. 45 hodin). Nově zařazujeme Tančírnu - to abychom si v klidu mohli vyzkoušet, co jsme se naučili nebo se to doučit nebo si jen tak zatancovat pro radost.

Těšíme se na všechny nové i staronové zájemce.

Pozvánka na masopustní rej

9. 2. 2015

Vlastenecko-dobročinná obec baráčníků v Líbeznicích Vás srdečně zve na tradiční masopustní rej, který se koná 28. února 2015 od 20 hodin v Restauraci u kouzelníka. Odměna za nejhezčí masku. K tanci a poslech hraje „Jaromír“. Bohatá tombola, vstupné dobrovolné.

 

Taneční večery v Líbeznicích

14. 1. 2015

Stonožka Líbeznice zve všechny příznivce tance na UKÁZKOVOU TANEČNÍ PŮLHODINKU do tělocvičny základní školy. Podívat se nebo zkusit pár tanečních kroků si můžete již tuto neděli 18. ledna v 19.30 hodin. Nové taneční kurzy pro začátečníky a mírně pokročilé začnou v polovině února!

Dětský karneval s Vandou a Standou

9. 1. 2015

Tělocvična líbeznické Základní školy ožije v neděli 15. února 2015 od 14.30 do 16.30 hodin rejem dětských masek a převleků. Kulturní výbor obce Líbeznice, baráčníci, zahrádkaři a skauti připravují tradiční Dětský karneval s Vandou a Standou. Na programu budou soutěže, volba nejhezší masky, tancování i tombola. S maskou vstup a občerstvení zdarma. Pro ostatní 30 Kč.

Dětská Mše svatá na Štědrý den

20. 12. 2014

Již tradičně se v podvečer Štědrého dne koná Mše svatá pro rodiny s dětmi a všechny, kdo uvítají dřívější čas oslavy Božího narození. Srdečně jste zváni 24. prosince v 16 hodin do kostela sv. Martina. Celebruje Mons. Mgr. Vladimír Málek.
Vánoční koledy vám za řízení Marka Štryncla zahrají a zazpívají děti, sopranistka Stanislava Mihalcová a na varhany doprovází Iva Štrynclová.

Líbeznický ples

7. 12. 2014

Obec Líbeznice, její kulturní výbor a líbeznické spolky zvou na třetí ročník Líbeznického plesu. Uskuteční se v krásném sále Sokolovny v Kostelci nad Labem v sobotu 7. února 2015 od 20 hodin. K tanci a poslechu bude hrát taneční Orchestr Petra Holuba. Zpívat bude Dáša Holubová. Všichni hosté se budou moci inspirovat předtančením profesionálních tanečníků. Po půlnoci je na programu diskotéka. Vstupné: 180 Kč.