Písmo: normální / velké

Kultura

Měšický jarmark

17. 4. 2015

Centrum volného času Měšice s podporou obce Měšice a MAS Nad Prahou Vás zve na Měšický jarmark, který se koná v sobotu 25. dubna od 8:30 u Centra volného času v Měšicích. Přijďte nakoupit farmářské produkty i rukodělné výrobky. Připraven je také doprovodný program pro děti i dospělé.

Velikonoce v Líbeznicích

28. 3. 2015

O nejvýznamnějším křesťanském svátku - Velikonocích - se můžete v kostele sv. Martina v Líbeznicích zúčastnit bohatého duchovního programu. Dále najdete program jednotlivých bohoslužeb.

Velikonoční trhy

17. 3. 2015

Kulturní výbor obce Líbeznice pořádá dne 29. března od 11 hodin u fotbalového hřiště Velikonoční trhy. Připraven je program pro děti, dětská jízdárna, dílnička, kolotoč, stánky s pochutinami a velikonoční tématikou a živá hudba. Všichni jste srdečně zváni.

Posezení s harmonikou

6. 3. 2015

Kulturní výbor obce Líbeznice a Obecní knihovna Líbeznice pořádají Posezení s harmonikou.Akce se koná v sobotu 21. března 2015 od 15 hodin v KC Archa. Senioři vítáni.

Sousedský pokec líbeznických žen

5. 3. 2015

Zveme Vás na první sousedský pokec líbeznických žen, který se uskuteční 22. března od 15 hodin v KC Archa. Milé sousedky, přijďte se podělit o to, kam chodíte cvičit a na kosmetiku, kde se dobře nakupuje, kde pečou výborné dorty nebo si prostě jen tak popovídat. Součástí bude i malý bazárek nepotřebných věcí a doplňků z našich šatníků. Vítány jsou všechny sousedky nejen z Líbeznic, ale i jejich kamarádky z okolních obcí. Téma prvního setkání je Jaro: přineste s sebou nebo na sobě kousek jara (květovaný šátek, sukně, jedlé marcipánové květinky...).

Nové taneční večery a Tančírna pro všechny

21. 2. 2015

Stonožka Líbeznice zve všechny příznivce společenského tance na nový běh příjemných tanečních večerů v Líbeznicích. Od neděle 22. února spouštíme dva kurzy - pro začátečníky (od 20.00 hodin) a mírně pokročilé (od 17. 45 hodin). Nově zařazujeme Tančírnu - to abychom si v klidu mohli vyzkoušet, co jsme se naučili nebo se to doučit nebo si jen tak zatancovat pro radost.

Těšíme se na všechny nové i staronové zájemce.