Písmo: normální / velké

Kultura

Taneční večery znovu od října

29. 9. 2016

Stonožka Líbeznice zve znovu všechny milovníky tance (a dokonce i zatím skryté milovníky) na oblíbené nedělní taneční kurzy. Organizátoři usilují o otevření tří různých úrovní kurzů - pro začátečníky, mírně pokročilé i pokročilé taneční páry. Vést je bude opět charismatická lektorka Jana Pastorková. První taneční večer proběhne v neděli 9. října v tělocvičn ZŠ a ZUŠ. Více informací o zamýšlených časech a podmínkách najdete spolu s přihláškou na na webových stránkách www.stonozka.net.

 

Tancování pod sokolovnou v Brandýse n/L

21. 9. 2016

Tancování - čaje pod sokolovnou v Brandýse nad Labem. Více informací naleznete v přiložené pozvánce.

Líbeznické posvícení

1. 9. 2016

Zveme na tradiční Líbeznické posvícení v sobotu 10. září od 13 hodin. Nabídne skvělou muziku - vystoupí Vladimír Mišík, Žlutý pes, Mixle v pixle, Doktor P.P., Klasickej postup a další. Bude to samozřejmě také příležitost pro milé sousedské setkání a dorazí i pouťové atrakce.

Country večer v Areálu zdraví

15. 8. 2016

Kulturní výbor obce Líbeznice zve na premiérový Country večer v Areálu zdraví v sobotu 27. srpna 2016 od 19 hodin. Přijďte si poslechnout a také si společně zazpívat známé folkové a country písníčky. Hrát bude kapela KTP z Mladé Boleslavi.

Letní kino s básníky

2. 8. 2016

Senátorka Veronika Vrecionová a starosta Líbeznic Martin Kupka Vás zvou v neděli 14. srpna 2016 od 21 hodin do Areálu zdraví na promítání pod letní oblohou. Těšit se můžete na nejnovější díl Básníků režiséra Dušana Kleina a scénaristy Ladislava Pecháčka s Pavlem Křížem a Davidem Matáskem v hlavních rolích – Jak básníci čekají na zázrak. Vstup zdarma.

Sejdeme se na náměstí

19. 7. 2016

Letošní ročník tradičního setkání s hudbou na Mírovém náměstí se posouvá na pátek 29. července 2016 od 20 hodin. Vystoupí dámské trio Pragtet. Bude nejen co poslouchat. Těšit se můžete na písničky Karla Hašlera, Jaroslava Ježka, Jiřího Suchého i staropražské šlágry.