Písmo: normální / velké

Kultura

Velikonoční trhy

17. 3. 2015

Kulturní výbor obce Líbeznice pořádá dne 29. března od 11 hodin u fotbalového hřiště Velikonoční trhy. Připraven je program pro děti, dětská jízdárna, dílnička, kolotoč, stánky s pochutinami a velikonoční tématikou a živá hudba. Všichni jste srdečně zváni.

Posezení s harmonikou

6. 3. 2015

Kulturní výbor obce Líbeznice a Obecní knihovna Líbeznice pořádají Posezení s harmonikou.Akce se koná v sobotu 21. března 2015 od 15 hodin v KC Archa. Senioři vítáni.

Sousedský pokec líbeznických žen

5. 3. 2015

Zveme Vás na první sousedský pokec líbeznických žen, který se uskuteční 22. března od 15 hodin v KC Archa. Milé sousedky, přijďte se podělit o to, kam chodíte cvičit a na kosmetiku, kde se dobře nakupuje, kde pečou výborné dorty nebo si prostě jen tak popovídat. Součástí bude i malý bazárek nepotřebných věcí a doplňků z našich šatníků. Vítány jsou všechny sousedky nejen z Líbeznic, ale i jejich kamarádky z okolních obcí. Téma prvního setkání je Jaro: přineste s sebou nebo na sobě kousek jara (květovaný šátek, sukně, jedlé marcipánové květinky...).

Nové taneční večery a Tančírna pro všechny

20. 2. 2015

Stonožka Líbeznice zve všechny příznivce společenského tance na nový běh příjemných tanečních večerů v Líbeznicích. Od neděle 22. února spouštíme dva kurzy - pro začátečníky (od 20.00 hodin) a mírně pokročilé (od 17. 45 hodin). Nově zařazujeme Tančírnu - to abychom si v klidu mohli vyzkoušet, co jsme se naučili nebo se to doučit nebo si jen tak zatancovat pro radost.

Těšíme se na všechny nové i staronové zájemce.

Pozvánka na masopustní rej

9. 2. 2015

Vlastenecko-dobročinná obec baráčníků v Líbeznicích Vás srdečně zve na tradiční masopustní rej, který se koná 28. února 2015 od 20 hodin v Restauraci u kouzelníka. Odměna za nejhezčí masku. K tanci a poslech hraje „Jaromír“. Bohatá tombola, vstupné dobrovolné.

 

Taneční večery v Líbeznicích

14. 1. 2015

Stonožka Líbeznice zve všechny příznivce tance na UKÁZKOVOU TANEČNÍ PŮLHODINKU do tělocvičny základní školy. Podívat se nebo zkusit pár tanečních kroků si můžete již tuto neděli 18. ledna v 19.30 hodin. Nové taneční kurzy pro začátečníky a mírně pokročilé začnou v polovině února!