Písmo: normální / velké

Kultura

Sejdeme se na náměstí

27. 6. 2017

Srdečně zveme na tradiční letní hudební večer Sejdeme se na náměstí, který se uskuteční v sobotu 22. července 2017 od 19 hodin na Mírovém náměstí v Líbeznicích. K tanci, poslechu i letnímu pobrukování zahraje známé písničky kapela FIAKR. Vstup zdrarma.

Slavnostní koncert v kostele v Pakoměřicích

12. 6. 2017

Obec Bořanovice a Nadační fond Sponte vás zvou v neděli 18. června na slavnostní koncert k výročí obce Bořanovice 790 let a obce Pakoměřice 665 let od první písemné zmínky. Začátek je od 14.00 hodin v kostele Narození Panny Marie v Pakoměřicích. Dámské profesionální klarinetové kvarteto s názvem Zpívající klarinety zahraje, ale i zazpívá to nejlepší ze svého repertoáru.

DĚTSKÝ DEN VE ŽLUTÉ KARTĚ

29. 5. 2017

Zveme Vás v sobotu 3. června od 14 hodin do Café & Baru Žlutá Karta na DĚTSKÝ DEN. Těšit se můžete nejen na různé soutěže pro děti, ale také na nadýchanou cukrovou vatu a další dobroty. www.zlutakrata.cz

Velikonoční trhy

3. 4. 2017

Srdečně vás zveme na líbeznické Velikonoční trhy. Přijďte na Mírové náměstí ochutnat tradiční velikonoční pochutiny a vezměte s sebou i svá dítka. Je pro ně připravena velikonoční dílna a kolotoče. Trhy se konají v sobotu 8. dubna od 9 do 16 hodin a otevřeou novou sezónu vyhlášených líbeznických Farmářských trhů.

Noc s Josefem Ladou

29. 3. 2017

Knihovna Líbeznice zve v sobotu 1. dubna od 13 hodin děti na Noc s Josefem Ladou. Výlet, četba, hry, soutěže a nocleh v knihovně. Určeno dětem od 6 do 12 let. Nutná registrace dětí předem v knihovně.

Géniové české a světové hudby

22. 3. 2017

Zveme Vás na slavnostní koncert k otevření nového sálu ZŠ a ZUŠ Líbeznice ve čtvrtek 6. dubna od 19 hodin. Géniové české a světové hudby v klavírních proměnách hudebního skladatele a klavíristy Jiřího Pazoura. Lákavé nahlédnutí do světa W. A. Mozarta, L. v. Beethovena, G. Gershwina, L. Bernsteina a J. Ježka. Vstupné dobrovolné.