Písmo: normální / velké

Hlášení rozhlasu

 

Uzavření pobočky České pošty v Líbeznicích.

22. 7. 2014

Oznamujeme občanům, že v době od 28.července do 1. Srpna bude pošta Líbeznice mimořádně uzavřena z důvodu rekonstrukce. Zásilky je možné vyzvednout na poště v Měšicích. Dotazy volejte na tel: 773 902 358. Dále oznamujeme, že v pátek 25.července bude pobočka pošty v Líbeznicích otevřena pouze do 10 hodin. Děkujeme za pochopení.

Pozvánka

18. 7. 2014

Zveme všechny občany na hudební líbeznické odpoledne se staropražskými písničkami, které se koná v sobotu 26. července od 19 hodin  na Mírovém náměstí. K tanci i poslechu bude hrát poberounská hudební skupina Třehusk. Vstup zdarma. Občerstvení zajištěno.

Uzavření komunikace

22. 5. 2014

Upozorňujeme občany, že z důvodu úpravy křižovatky ulic Na Mýtě a Školská bude od pátku do neděle 25. května uzavřena ulice Na Mýtě.

Zároveň v sobotu 24. května stavební firma položí nový povrch v ulici Měšická od kapličky k mateřské škole.

Až do nedělního rána bude tento úsek komunikace zcela uzavřený. Děkujeme za pochopení.

Očkování proti vzteklině

22. 5. 2014

Veterinární ordinace doktorky Sedláčkové oznamuje občanům, že v neděli 25. května v 10 hodin  proběhne před  obecním úřadem hromadné očkování psů a koček proti vzteklině a ostatním virózám. Možnost také odčervení  a odblešení. Vezměte s sebou očkovací průkazy.

prodej žlutých kytiček

13. 5. 2014

Oznamujeme občanům, že ve čtvrtek 15. května proběhne 18. ročník celonárodní sbírky Český den proti rakovině. Tématem letošní sbírky je prevence léčby rakoviny plic. V naší obci budou žluté kytičky prodávat  členky skautského střediska Líbeznice.

Odečty elektroměrů

13. 5. 2014

Oznamujeme občanům, že v týdnu od 12. do 18. května proběhnou v Líbeznicích odečty elektroměrů. Společnost ČEZ prosí všechny vlastníky nemovitostí a své klienty, aby v uvedeném termínu zpřístupnili elektroměry nebo zanechali informaci o stavu elektroměru na viditelném a přístupném místě.