Písmo: normální / velké

Hlášení rozhlasu

 

Očkování proti vzteklině

19. 5. 2015

Veterinární ordinace doktorky Sedláčkové oznamuje občanům, že v neděli 24. května v 10 hodin  proběhne před  obecním úřadem hromadné očkování psů a koček proti vzteklině a ostatním virózám. Možnost také odčervení  a odblešení. Vezměte s sebou očkovací průkazy.

Líbeznické bludičky

19. 5. 2015

V sobotu 6. června se od 9:00 hodin  uskuteční rodinný cyklo orientační závod (nejen) dvojic s názvem Líbeznické bludičky. Start a cíl závodu je na fotbalovém hřišti. Srdečně zveme všechny příznivce cyklistiky a práce s mapou. Více informací na www.libeznickebludicky.cz. Všichni jste srdečně zváni.

Prodej žlutých kytiček

11. 5. 2015

Dne 13. května proběhne v Líbeznicích prodej žlutých kytiček měsíčku lékařského určených na podporu prevence a léčby nádorových onemocnění. Kytičky budou prodávat děvčata ze skautského oddílu Líbeznice. Děkujeme předem za Vaši podporu.

Bezpečí pro seniory

7. 5. 2015

Obec Líbeznice a Obecní policie Líbeznice Vás srdečně zvou na setkání na téma Bezpečí pro seniory, které se koná v pondělí  11.května od 17:30 hodin v Komunitním centru Archa.

Férová snídaně

7. 5. 2015

Skauti z Líbeznic vás vřele zvou v sobotu 9.5.2015 od 10 hodin na Férovou snídani, která bude probíhat u fotbalového hřiště. Zapojujeme se tak do sítě míst po celé republice, kde bude probíhat happeningová akce „Férová snídaně Na Zemi“. Jde o piknik na podporu fair-trade a odpovědné spotřeby, který se koná se při příležitosti Světového dne pro fair-trade, což je svátek, který slaví druhou květnovou sobotu tisíce lidí na celém světě.

Odečty elektroměrů

Ilustrační obrázek do seznamu nebo pro pouták

7. 5. 2015

Oznamujeme občanům, že v týdnu od 11. do 15. května proběhnou v Líbeznicích odečty elektroměrů. Společnost ČEZ prosí všechny vlastníky nemovitostí a své klienty, aby v uvedeném termínu zpřístupnili elektroměry nebo zanechali informaci o stavu elektroměru na viditelném a přístupném místě.