Asi to není připomínka

Dobrý den,
tak jsem si tu pročetl připomínky, některé zajímavé a oprávněné, některé méně. Jsem rád, že se snaží obyvatelé posunovat obec kupředu.
Ale nenašel jsem tam nikoho, kdo by pochválil zastupitele a hlavně starostu za to, co pro obec dělají. Jasně, vyjádřit se to dá při volbách, naše volební účast byla super a myslím, že se potvrdilo sportovní heslo, že vítězná sestava se nemění :-). Bydlím v Líbeznicích asi 12 let a zdá se mi až s podivem, co se tu za ty roky změnilo k lepšímu. Nemá smysl to tu všechno vyjmenovávat, ale jen si vzpomeňme, jak vypadlo dřív náměstí, škola, školka, Arčo, komunikace atd.
Takže nevím jestli to patří do připomínek, ale myslím si, že bychom měli panu starostovi a s ním celému zastupitelstvu poděkovat, co pro naše Líbeznice udělalo a věřím, že ještě udělá. Protože jsem v minulosti v podobných funkcích působil, vím, co je to mnohdy za šílenost a umění něco prosadit nebo změnit.
Takže díky starostovi a všem zastupitelům a přeji další úspěchy v Líbeznicích !!

Odpověď

Vážený pane Urbane,

váhal jsem, zda na Váš příspěvek reagovat, aby to nevypadalo jako nemístná sebechvála. Chtěl bych ale za Vaši odezvu moc poděkovat. Moc rád ji vyřídím všem zastupitelům. Těší mě, že hodnotíte vývoj v obci tak příznivě.

S pozdravem a poděkováním

Martin Kupka