Aktuality

15.4.2021

Tuto sobotu 17.4. proběhne od 8.00 hodin čištění následujících místních komunikací: U Cihelny, Nedvědova, Jižní, Milana Korejse, část Jaroslava Seiferta, Jaroslava Haška, Martinova, Sportovní, Potoční, K Makůvce, Školská, Pod Školou, Zlonínská, Kojetická, Jana Pavelky. Žádáme vás, abyste přeparkovali svá vozidla, aby v uvedených úsecích nebránila čištění. V příloze naleznete mapku s vyznačenými úseky (jedná se o oranžové a červené úseky).

12.4.2021

Mimořádné opatření Ministerstva zdravotnictví platné od 12.4. umožňuje omezený provoz knihoven bez výdejového okénka. Obecní knihovna Líbeznice proto přechází na režim provozu bez výdejového okénka s tím, že v prostoru knihovny mohou být současně maximálně dva lidé (jeden člověk na 15m2). Otevírací doba v týdnu od 12.4. zůstává beze změny, tj. úterý, středa a čtvrtek 9.00 až 17.00. 

7.4.2021

Od 12. dubna 2021 je umožněn návrat dětí prvního stupně do škol. Návrat je však povolen pouze za dodržení opatření určených příslušnými resorty - ministerstvem školství a ministerstvem zdravotnictví. Podrobné informace k návratu dětí do ZŠ a ZUŠ Líbeznice naleznete v příloze.

7.4.2021

ZUŠ Líbeznice vyhlašuje termíny talentových zkoušek pro zájmce o studium uměleckých oborů a vyhlašuje přijímací zkoušky do houslové a violoncellové třídy. Podrobnosti naleznete v příloze.

Stránky