Aktuality

27.1.2020

I v roce 2020 se Rada obce rozhodla vyhlásit soutěž o nejkrásnější průčelí a motivovat tak všechny, kteří se rozhodnou k opravě průčelí nebo celých fasád svých domů. Rozsah dotčených nemovitostí není nijak omezen, soutěžit mohou domy po celých Líbeznicích, které projdou úpravou průčelí kdykoliv v kalendářním roce 2020. Soutěžní projekty budou hodnoceny porotou, přičemž největší důraz bude kladen celkové provedení, lokalitu, použité materiály a soulad úpravy fasády průčelí s vesnickým rázem a koloritem centra obce. Soutěž se vztahuje výhradně na rekonstrukce stávajících fasád.

9.1.2020

Obec Líbeznice vyhlašuje výzvu pro rok 2020 na podporu projektů v oblasti kultury, sportu a volnočasových aktivit. Výzva byla schválena Radou obce dne 8. 1. 2020. Termín pro podání žádostí je od 9. do 28. února 2020. Další podrobnosti najdete v přiložených dokumentech.

7.1.2020

Hledáme brigádníky na pozici uvaděč/ka a šatnář/ka v divadle. Jedná se o dlouhodobou brigádu odpoledne o víkendech. Vhodné pro studenty nebo čiperné důchodce z Líbeznic a okolí. Odměna je 100 Kč / hodina.

30.12.2019

Poplatky za psa nebo popelnice lze nově platit online z pohodlí domova prostřednictvím systému MOBISYS. K platbě obecních poplatků tak lze využít moderních platebních nástrojů jako je třeba například Google Pay, platební karta, elektronické peněženky nebo QR platební kód. Pro zájemce o placení poplatků přes systém MOBISYS přinášíme stručný návod:

20.12.2019

Dva nové ukazatele okamžité rychlosti zvyšují bezpečnost v obci. Byly nainstalovány tento týden na příjezdech do Líbeznic v ulici Měšická u Neorondelu a v ulici Mělnická při příjezdu od Neratovic. Oba ukazatele jsou napojeny na dohledový systém Obecní policie a již první data ukazují, že toto opatření opravdu funguje a připívá k bezpečnějšímu provozu.

19.12.2019

Klidné prožití svátků vánočních a mnoho krásných i šťastných chvil v roce 2020 přejí zastupitelé a pracovníci obce Líbeznice.

Stránky