stavba

Dobrý den,

všiml jsem si, že v posledních dnech jsou pokládány roury podél silnice spojující Líbeznice a Hovorčovice. Bohužel jsem nikde nenašel nějaké bližší informace o stavbě? Nevíte, o jakou stavbu se jedná?
Současně bych se chtěl zeptat, zda-li se v nejbližší době počítá s nějakou úpravou/opravou chodníku vedoucí k autobusové zastávce Líbeznice I. (úsek od rohu křižovatky K.H.Máchy vs. Mělnická po zastávku), neboť po deštích se zde tvoří na několika místech na několik dní kaluže a cesta je neprůchodná.

Děkuji za odpověď.

Michal Hirka

Odpověď

Vážený pane Hirko,

podél silnice spojující Líbeznice a Hovorčovice buduje Central Group a Veolia nový vodovodní přivaděč. Nejedná se tedy o obecní investici.

O stojící vodě na chodníku při severním okraji Mělnické ulice od křižovatky s ulici K.H.M. směrem k zastávce Líbeznice I. víme. Rádi bychom tuto část chodníku opravili co nejrychleji. Bude záležet na daňových přijmech obce, jestli to ještě letos zvládneme. Teď to ještě nemohu říci. Nejpozději příští rok ale tuto část určitě opravíme. Závazali jsme se v rámci čerpáni dotace na oba nové přechody pro chodce, že je propojíme bezbariérovou komunikací pro pěší.

S pozdravem

Martin Kupka