VELKÝ KUS PRÁCE - POCHVALA ZASTUPITELSTVU OBCE LÍBEZNICE

Dobrý den, předem mého e-mailu mi dovolte abych vyslovila svůj obdiv nad aktivitou Vašeho obecního úřadu. Za 6 let, kdy jsme se přestěhovali z Prahy do menší obce u Mělníka a tudíž má téměř každodenní cesta do práce vedla přes Líbeznice, jste vykonali ohromný díl práce. Po výstavbě obchvatu již přes obec nejezdím, ale minulý týden jsem zde byla pracovně až do večerních hodin. Musela jsem se až pousmát, když jsem viděla na kdysi nevzhledné a nebezpečné křižovatce před kostelem, krásnou svítící pumpu se studnou a nemluvě o chodnících, prosvětlení obce, no prostě klobouk dolu před aktivitou a chutí udělat něco jinak a lépe ... . Kdyby to takto šlo i v jiných obcích, žilo by se nám tu o poznání lépe.
Jediné, co bych možná malinko "doladila" bylo parkoviště za Tescem, bylo již před 21hod, kdy jsem zde parkovala a musím říci, že příjemný pocit jsem zde neměla. Možná to byla jen prasklá žárovka ... .

Mnoho spokojených obyvatel přeje

R. Bakešová

Odpověď

Děkujeme za uznání.

Nejpozději na jaře by mělo Tesco ve spolupráci s obcí vybudovat nové parkoviště podél severní zdi prodejny. Věřím, že se tím situace výrazně zlepší.

Martin Kupka